İstanbul’un kültür sanat rotasına yeni bir soluk: “House of Performance”

House of Performance (HoP), 26 Nisan'da Bakıköy'de sanatseverlere kapısını açacak.

0

Bakırköy’de, Avşar sinemalarının yerine açılacak olan House of Performance (HOP), 26 Nisan Çarşamba Özge Ulusoy‘un sunacağı açılış töreninden sonra Zuhal Olcay konseri ile İstanbul’un kültür sanat rotasına yeni bir soluk katacak. House of Performance (HoP), Özen Yula’nın genel sanat yönetmenliği ile sanatseverleri birbirinden renkli gösterimlerle buluşturacak.

Harun Türk, Hakan Haksun, Bosna Altın işbirliğiyle oluşturulan House of Performance (HoP) yazar-yönetmen Özen Yula’nın genel sanat yönetmenliği ile tiyatro, konser ve interaktif gösterilerle İstanbul’un en önemli kültür ve sanat merkezi olma yolunda önemli bir adım atıyor.

Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının yön vereceği atölyeler ve farklı eğitim seminerleri ile aynı zamanda çok amaçlı bir kültür merkezi olmayı hedefleyen House of Performance (HoP)’ta Mayıs ayından itibaren birbirinden farklı performanslar izlenebilecek.

Bakırköy’de, geniş kitlelerce bilinen Avşar sinemalarının yerine açılacak olan House of Performance (HoP), 26 Nisan’daki Özge Ulusoy’un sunacağı açılış töreni  ardından  Zuhal Olcay  açılış konseri ve Dj Y.UNAN performansından  sonra Ali Poyrazoğlu, Nilgün Belgün, Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu, Aşkım Kapışmak gibi gösterimlerle sanatseverlerin yeni buluşma noktası olacak.

Çağdaş ve modern bir dekorasyon ve anlayışla açılan mekanın birinci katında son teknoloji içeren 411 kişilik bir performans salonu, zemin katında genç ve dinamik oyunların sunulacağı bir gösteri sahnesi ve festival filmlerin gösterileceği 2 adet sinema salonu bulunuyor.

House of Performance (HoP)‘ta sanatseverler, heyecan verici gösterileri; www.houseofperformanceofficial.com web adresinden ve Instagram: @houseofperformanceoffical, Twitter: houseofperform, Linkedin-Youtube-Facebook: houseofperformance sosyal medya adreslerinden takip edebilirler.

House of Performance (HoP)’ da ki tüm gösterimlerin biletleri  Hop gişesi, Biletix, Biletinial ve web sayfalarından alınabilir. House of Performance (HoP) sahnesinde tüm etkinlikler 20.30 da başlamaktadır.

A: Zeytinlik, Türkçü Sk. No:2, 34140 Bakırköy/İstanbul
T: +90 (212) 495 21 76
W: www.houseofperformanceofficial.com

Önceki İçerikBu Hafta Vizyona Giren Filmler (7 Nisan 2023)
Sonraki İçerikDisney+’tan “Tarkan”lı yeni reklam filmi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments