Jennifer Lopez’den yeni şarkı: “Can’t Get Enough”

Jennifer Lopez, yeni single'ı "Can't Get Enough"ın klibinde geçmiş evlilikleriyle dalga geçiyor.

0

Jennifer Lopez, 16 Şubat’ta çıkacak yeni albümü “This Is Me… Now“dan “Can’t Get Enough“u klibiyle birlikte sevenleriyle buluşturdu.

Jennifer Lopez’un yeni single’ı “Can’t Get Enough” ile birlikte yayımladığı müzik videosunda, geçmiş evliliklerine göndermeler yaptığı dikkat çekiyor. Videoda, J. Lo eski eşlerine jestler yaparken, birbirini takip eden sahnelerde farklı eşlerle yer alıyor. Videonun sonunda, eski eşlerinin seslendirdiği şikayetler duyuluyor.

“This Is Me… Now”un ilk single’ı “Can’t Get Enough” oldu. “This Is Me… Now” Lopez’in dokuzuncu albümü olarak 16 Şubat’ta yayımlanacak. Albüm, geçmiş ilişkilerine ve özellikle de Ben Affleck’le olan ilişkisine göndermeler içeriyor. Lopez, albümünün “kalp kırıklığından aşka dönüş yolculuğunu” anlattığını söylüyor.

Albüm, Lopez’in Los Angeles’taki evinde kaydedildi. Lopez, albümde Rogét Chahayed, Jeff “Gitty” Gitelman ve Angel Lopez gibi ana işbirlikçilerle çalıştı. Albümün deluxe sürümü, özel fotoğraflar içeren bir kitapçık ve farklı renklerde ayrı viniller içerecek.

Lopez, albümünün çıkışını 16 Şubat’ta Amazon Prime’da “This Is Me… Now: A Love Story” isimli görsel eşlikle kutlayacak.

CAN'T GET ENOUGH

Önceki İçerikKimlik Sorunu ve Göç: Cemre Atay’ın Sergisi Üzerine
Sonraki İçerikPrime Video’nun ilk Türk Original dizisi: “Düğüm”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments