Kaliteli Duvar Kağıdı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

0

Duvar kağıtları dekorasyona kusursuz bir görünüm vermesinin yanında sunduğu çok sayıda avantajlar ile tercih edilir. Uygulanmasında pratikliğin yanında kullanım süresinin uzunluğu ile ekonomiktir. Siz de evinizin dekorasyonunu yenilemek istiyor ve bunun için pratik çözümler arıyorsanız duvar kağıdı seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Duvar süsleri Vidaxl tarafından evinizin dekorasyonunu tamamlamanız ve kusursuz olması için sunulur.

Bir mekanda en geniş yer kaplayan alanlar duvarlardır. Duvarlarınızda yapacağınız değişiklikler ile içeri giren kişilerin daha ilk andan etkilenmesi mümkün olur. Bu mükemmel sonucu alarak evinizin dekorasyonunu yenilemenin keyfini yaşamak için bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu noktalara dikkat ettiğinizde duvarlarınıza sıra dışı bir görünüm kazandırmak için duvar kağıdı en iyi seçenek olmayı başarır. Mobilyalarınızı değiştirmenize gerek olmadan evinize yepyeni bir hava katabilirsiniz.

Kaliteli Duvar Kağıdı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Gelişen teknoloji ile birlikte suya dayanıklı, silinebilir hatta yıkanabilir duvar kağıtları üretiliyor. Bu sayede mutfak ve banyolar dahil evin her odasında bu ürünün kullanılması mümkün oluyor. Evinizin dekorasyonuna ve beğeninize uygun olan ürünleri online olarak firmanın sitesinden inceleyebilirsiniz. Filmlerde ve dekorasyon dergilerinde gördüğünüz gibi göz alıcı güzellikte dekorasyona sahip olabilirsiniz. Kaliteli duvar kağıdı tercih etmeniz halinde uzun yıllar kullanmanız mümkün olur. Her yıl duvarları tekrar boyatma ihtiyacınız ortadan kalkar. Duvar kağıdı uygulanması son derece kolaydır. Evin boşaltılmasına gerek olmadan uygulanabilir. Aynı zamanda eviniz kirlenmez ve kısa sürede uygulanır. Duvarlarınıza duvar kağıdı kaplarken şu noktalara dikkat ettiğinizde mükemmel sonuçlar alabilirsiniz.

 • Duvar kağıdı silinebilir olmalıdır
 • Darbelere dayanıklı olmalı kolay yırtılmamalı, delinmemelidir
 • Üzerinde bulunan desenlerde kusur olmamalıdır
 • Uygulanması kolay olmalıdır
 • Nefes alabilir yapıda ve içinde sağlığa zararlı maddeler olmadan üretilmelidir

Estetik Dekorasyon İçin Duvar Kağıdı Seçimi

Ev dekorasyonunuza farklı bir hava katmak istediğinizde duvar kağıdı seçeneğini değerlendirmelisiniz. Ev dekorasyonunda trendler her yıl yenilenir. Bu trendleri takip etmek ve dekorasyonu tamamen yenilemek yüksek maliyetlerle karşılaşmanıza neden olur. Bunun yerine ufak dokunuşlar ile dekorasyonu yenileme şansını bulabilirsiniz. Ev dekorasyonunda son yıllarda değişmeyen trendler arasında duvar kağıdı kullanılması bulunur. Duvar kağıtlar kullanıldıkları ortama estetik, zarafet ve şıklık katmaları ile tercih ediliyorlar. Duvar kağıdı seçimi yaparken şu noktalara dikkat etmeniz halinde hayallerinizdeki gibi muhteşem dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

 • Duvar kağıdı seçerken nasıl bir dekorasyon istediğinize karar vermiş olmalısınız
 • Renk ve desen seçimini mobilyalarınız ve evinizdeki diğer eşyalar ile uygun olarak yapmaya özen göstermelisiniz
 • Küçük boyutları olan odalarda açık renkli olan duvar kağıtlarını tercih etmelisiniz bu şekilde odanın daha geniş görünmesini sağlayabilirsiniz
 • Odanın tüm duvarlarının duvar kağıdı ile kaplanacak olması halinde tv ünitesi arkası için desenleri daha büyük diğer duvarlar için daha küçük desenli kağıtları seçmelisiniz
 • Duvar kağıdı kaplanacak odada çok fazla pencere ve kapı olması halinde büyük desenli kağıtları seçmemelisiniz
 • Dekorasyon tarzınızın modern, spor ya da klasik olmasına bağlı olarak uygun modelleri tercih etmelisiniz

Duvar Kağıdı Fiyatları

Duvar kağıdı fiyatları konusunda piyasada çok farklı sonuçlara ulaşmanız mümkün olur. Bunun nedeni pek çok farklı özellikte duvar kağıdının olmasıdır. Yerli üretim duvar kağıtları bulunmakla birlikte kaliteli olan ürünler olarak ithal olanlar tercih edilir. İtalyan duvar kağıtları kaliteden vazgeçmeyen kişilerin favorisi olmayı başarır. Bunun yanında Alman duvar kağıtları da kaliteleri ile öne çıkmayı başarırlar. Uzak Doğu son yıllarda son teknolojiyi kullanarak yaptığı ürünler ile Avrupalı duvar kağıdı üreticileri ile önemli bir rekabet yaşamaya başlamıştır. Menşei hangi ülke olursa olsun yıkanabilir ve silinebilir duvar kağıtları kaliteli olmaları ile tercih edilmelidirler. Estetik görünüşünün yanında silinebilir kağıtlar uzun ömürlü olmaları ile ekonomiktirler.

Duvar süsleri Vidaxl farkı ile online incelenebilir. Ürünleri detaylı olarak inceleyebilir ve merak ettiğiniz konularda canlı desteğe bağlanarak sorularınıza cevap alabilirsiniz. Her beğeniye ve dekorasyona uygun ürünleri inceleyebilirsiniz. Evinizin dekorasyonuna adeta sihirli bir dokunuş yapacak olan ürünü alabilirsiniz. Duvarlarınızı kaplatmak için duvar kağıdı seçeneğini terci ettiğinizde değiştirme sırasında da pratik çözümler bulabilirsiniz. Yapıştırılmasında olduğu gibi sökülmesi sırasında da eviniz kirlenmez. Dilediğiniz zaman kağıtları söktürerek tekrar duvar kağıtları ile kaplatabilir ya da boyayabilirsiniz.

Önceki İçerikDoğa Baykara’dan ilk single: “Kendimden Bilirim”
Sonraki İçerikBu Hafta Vizyona Giren Filmler (11 Ağustos 2023)
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments