Katherine Langford, “Avengers 4” kadrosunda

13 Reasons Why’ın Hannah Baker’ı Katherine Langford’un Avengers 4 kadrosuna katıldı.

Netflix’in başarılı yapımlarından 13 Reasons Why’da Hannah Baker karakterine hayat veren Hollywood’un yükselen yıldızı Katherine Langford, Marvel evrenine dahil oldu.

22 yaşındaki Avustralyalı aktris 2018’e damga vuran Avengers: Infinity War’un (Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı) devam filmi olan Avengers 4 kadrosunda yer alacak. Filmin IMDb’de yer alan cast listesine giren Langford’un hangi karaktere hayat vereceği sır ise gibi saklanıyor.

Avengers 4 için heyecan giderek büyürken, son olarak Russo kardeşlerden gelen yeni gönderi kafaları iyice karıştırdı. Avengers 4 filminin yönetmeni Joe Russo, Twitter’dan paylaşttığı sette otururken çekilmiş fotoğrafın altına Dikkatli bakın (Look Hard) notu düştü. Bunun üzerine Avengers hayranları teoriler ürütmeye başladı.  Ancak şuana kadar filmle ilgili ipucunun ne olduğu çözülemedi. 

Dünya çapında 1 milyar 966 milyon dolar gişe elde ederek tüm zamanların en çok izlenen 4. filmi olan Avengers: Infinity War hakkında şuana kadar sadece Thor’u canlandıran Chris Hemsworth konuştu.  Avustralyalı oyuncu Avengers 4 için, “Infinity War’dan bile daha şaşırtıcı olacak” dedi.

Merakla beklenen Avengers 4 Türkiye’de 27 Nisan’da vizyona girecek.

NTV

Etiketler

0 yorum “Katherine Langford, “Avengers 4” kadrosunda”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest