Kore’nin pop ikonu BTS’in başı bu aralar fena halde dertte!

0

K-Pop grubunun üyesiyle taksi şoförünün hastaneye kaldırıldığı ve yaraları için tedavi gördüğü iddia edildi. BTS’nin yıldızı Jungkook, Seul’da 2 Kasım’da meydana gelen hafif trafik kazasındaki hatasını kabul etti.

İddialara göre grubun maknae’si (Kore’de gruptaki en genç üyeye verilen isim) Yongsan bölgesindeki Hannam mahallesinde araba sürerken bir taksiye çarptı. Kazadan taksi sürücüsü de Jungkook da ciddi yara almadan kurtuldu ancak hastaneye götürülerek hafif yaralar için tedavi gördüler.

Müzik şirketi Big Hit Entertainment, Metro gazetesi aracılığıyla yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Polis bu davayı henüz kapamadı. Bu yüzden tam detayları açıklayamayız. Ama Jungkook geçen hafta arabasını sürerken kendi hatasından dolayı başka bir araçla küçük bir çarpışma yaşadı. (…) Jungkook kazadan hemen sonra trafik kanununu çiğnediğini kabul etti. Kaza mahali incelendi ve polis sorgusu gerekli şekilde tamamlandı. Daha sonra da olayın mağduruyla dostane bir çözüme ulaşıldı. Bir kez daha olayın mağdurundan ve endişelendirdiğimiz hayranlarımızdan özür diliyoruz.”

BTS, 3 Kasım’daki MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde En iyi Canlı Performans da dahil iki büyük ödül kazanmıştı. (Roisin O’Connor)

Ata Türkoğlu / Independent Türkçe
Önceki İçerikLoki – Kötülüğün Oyunbaz Tanrısı
Sonraki İçerikBir şarap uzayda nasıl yıllanır?.. Soru yanıtını Uluslararası Uzay İstasyonu’yla ortaklaşa bir çalışmayla öğrenecek
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments