Köri’den “Nalan” şarkısına punk cover

Tatildeyken isimli parçaları Spotify,Fizy ve Youtube gibi dijital platformlarda yayınlanan genç grup son yaptığı “Nalan Punk Rock Cover”ı da Youtube üzerinden müzikseverlerle buluşturdu.

0

Punk müziğin yeni bir temsilcisi olarak ortaya çıkan “KÖRİ” kendilerine ait olan Tatildeyken parçasından sonra bu sefer de “Nalan” şarkısına yaptığı cover ile şarkıya farklı bir boyut getirdi ve dikkat çekti.

Kocaeli Üniversitesi’nin farklı bölümlerinden bir araya gelen öğrenciler, Türk müzik piyasasını enerjik ve harekete geçirici Punk parçaları ile sarsmaya hazırlanıyor.

Tatildeyken isimli parçaları Spotify, Fizy ve YouTube gibi dijital platformlarda yayınlanan genç grup son yaptığı “Nalan Punk Rock Cover”ı da YouTube üzerinden müzikseverlerle buluşturdu. Üç kişiden oluşan grup kendi müziklerinden ve adından bahsettirebilmek için hevesli.

Ritim gitar, solist ve söz yazarı olarak, grubun kuruculuğunu da üstlenmiş, aynı zamanda konservatuvar müzikoloji öğrencisi Hasan Yiğit‘in yanında davulda Timuçin Emre Şen ve bass gitarda Mehmet Doğan bulunuyor.

Köri’yi Takip Edin;

Önceki İçerikCihan Tekin’den “Mirabella’ya Mektuplar”
Sonraki İçerikKöri’den “Nalan” şarkısına punk cover
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments