Kublai Kapsalis’ten yeni cover: “Painkiller”

Orpharion, Objektif, Aggregate pain, Blastd gibi gruplardan tanıdığımız Kublai Kapsalis, yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarına devam ediyor.

Kublai Kapsalis, “Painkiller” ile bizlerin karşısına çıktı. Parçayı modern ve güncel bir yaklaşımla yorumlayan sanatçı, yetenekli Rus sanatçı Olya Manevskaya ile iş birliği yaparak bu çalışmayı ortaya çıkardı.

Daha önce de önemli bir çalışma olan “Stratofortress – Official Tribute To Stratovarius” albümünde kendisini dünyaca ünlü müzisyenlerle beraber çalışırken görmüştük.Ayrıca Olya Manevskaya “Who we are?” isimli teklisinde de Kublai Kapsalis imzası var.

Gitar kayıtları ve video çekimleri Kadıköy IMP Production House stüdyosunda gerçekleştirildi.Video edit,Mix ve Mastering işlemleri ise yine Kublai Kapsalis imzası taşıyor.

Kublai, Painkiller parçasını yorumlarken “Metal klasiklerinin ölümsüzlüğünü bir kez daha kanıtlıyoruz. Orjinalini birebir kopyalamak yerine daha farklı ve modern bir bakış açısıyla bu çalışmaları yapıyorum.” şeklinde bir düşünceyle bu çalışmalara başladığını anlattı. Olya ise,”Kublai ile çalışmak benim için özeldi,daha önce de benim Who We Are? isimli teklimde beraberdik. Umarım beraber daha fazla çalışma imkanı buluruz” şeklinde ekledi. Kublai, bu tarz çalışmaların devamının geleceğini de belirtti.

Etiketler

0 yorum “Kublai Kapsalis’ten yeni cover: “Painkiller””

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest