Madonna’nın hayat hikâyesini Madonna’dan başkası beyaz perdeye taşıyamazdı

0

Dünyaca ünlü pop müzik ikonu Madonna, hayatının filmini çekecek. Senaryosunu da kaleme alacağı filmin yönetmen koltuğun oturmaya hazırlanan Madonna, “Anlatılmamış ve ilham verici çok fazla hikaye var ve bunları benden daha iyi kim anlatabilir” ifadesini kullandı.

‘Pop müziğin kraliçesi’ olarak anılan Madonna, hayatı hakkında film çekmeye hazırlanıyor. 62 yaşındaki Amerikalı şarkıcının, kendi hayatını anlatan filmi kendisinin yöneteceği ve senaryoyu Diablo Cody ile birlikte kaleme alacağı haberi,  Universal Pictures tarafından doğrulandı. Filmde Amy Pascal, yapımcı; Sara Zambreno ve Guy Oseary ise baş yapımcılar olarak görev alacak.

“Filmin odak noktası müzik olacak”

Madonna, filmle ilgili sosyal medyada yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bir sanatçı, müzisyen, dansçı ve bir insan olarak hayatın beni bu dünyada yoluna koymaya çalıştığı inanılmaz yolculuğu anlatmak istiyorum. Filmin odak noktası hep müzik olacak. Müzik benim yola devam etmemi, sanat hayatta kalmamı sağladı. Anlatılmamış ve ilham verici çok fazla hikaye var ve bunları benden daha iyi kim anlatabilir… Hayatımın iniş ve çıkışlarını sesim ve vizyonumla paylaşmak çok önemli.”

Film, Madonna’nın Michigan’da Katolik bir ailede yetiştirilmesinden sonra New York’a taşınması ve nihayetinde uluslararası bir yıldız olma yolunda yükselişini anlatacak.

NTV
Önceki İçerikKerry Washington, ilk Emmy ödülünü aldı
Sonraki İçerikİşsiz kalan 100’e yakın müzisyen hayatına son verdi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments