Margot Robbie rolüne hazırlanmak için Twitter hesabı açtı: Kayla’yı anlamak

0

Margot Robbie, Skandal’daki (Bombshell) Muhafazakar haber sunucusu rolüne olağandışı bir yöntemle hazırlandığını açıkladı. Robbie yeni filmde Muhafazakar bir haber sunucusunu canlandırıyor.

Fox News konulu filmde Robbie, yayıncıya adeta tapan Kayla Pospisil adlı kurgusal bir gazeteciyi canlandırıyor. Robbie, Kayla’yı ve görüşlerini daha iyi anlamak için gizli bir Twitter hesabı açtı ve bulabildiği kadar genç, sağcı, Amerikalı kadını takibe aldı.

Entertainment Weekly’ye konuşan Robbie, “Fox News izleyerek büyümedim ve (Kayla) ile aynı ortamda yetişmedim” dedi: “Bu bakış açısını anlamakta bir süredir zorlanıyordum ve Twitter en kullanışlı araç oldu çünkü insanlar Twitter’da lafını hiç sakınmıyor.”

Robbie filmde Fox News sunucularını canlandıran Charlize Theron ve Nicole Kidman’la başrolde yer alıyor. İki oyuncu iki gerçek karakteri, sırasıyla Megyn Kelly’yi ve Gretchen Carlson’ı canlandırıyor.

Skandal; Fox News Kurucusu Roger Ailes’ın, kendisine yönelik cinsel taciz iddialarının ardından 2016’da verdiği istifasını çevreleyen olayları ele alıyor. Alies rolünde John Lithgow yer alıyor.

Yakında vizyona girecek filmin prodüksiyon tasarımcısı kısa süre önce Fox News ofislerini yeniden oluşturmak için ayak fetişi sitelerinden fotoğraflar kullandığını açıklamıştı.

Film 24 Ocak 2020’de vizyona girecek (Türkiye’de 20 Aralık 2019 -edn).

Cenk Korkmazer / Independent Türkçe
Önceki İçerikBilimde yeni keşif: Yeme dürtüsünü değiştiren özel bir devre
Sonraki İçerikSteven Kwast: “Bir insanı dünyanın herhangi bir noktasına 1 saatte transfer edecek teknolojiye sahibiz”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments