Marije’nin yeni şarkısı: “Miss Perfect”

Marije'nin yeni teklisi "Miss Perfect", klibiyle birlikte müzikseverlerle buluştu.

0
Marije

Marije‘nin güvensizliklerimizi ve çevremizdekileri memnun etmek için taktığımız maskeleri sorgulayan indie-rock tarzındaki yeni parçası “Miss Perfect“, 17 Mayıs’ta dijital müzik platformlarında klibiyle birlikte yayımlandı.

Şarkı, dışarıdan güzel görünen ancak içsel olarak depresyon ve kendine güvensizlikle boğuşan bir kadının hikayesini anlatıyor. Marije’nin müziği çok kişisel, ama aynı zamanda evrensel bir çekiciliğe sahip. Şarkılarını, başkalarıyla bağlantı kurmanın, destek ve anlayış sunmanın bir yolu olarak görüyor.

Marije, “Müzik her zaman beni anlar ve kendimi anlamama yardımcı olur. Düşüncelerimle doluyum. Onları yazıya döküp şarkılara dönüştürmezsem, bir karmaşa içinde olurdum. Şarkı söylemeyi ve sahnede grubumla birlikte rock yapmayı seviyorum!” diyor.

Hollanda’da doğup büyüyen Marije, 10 yaşındayken ailesiyle birlikte İsviçre’ye taşındı. Müzikle iç içe bir ailede büyüyen Marije, çocukluğunu şarkı söyleyerek geçirdi. İlk kez 6 yaşında sahneye çıkan Marije, 8 yaşında ilk özgün şarkısını besteledi. Yıllar içinde Kay One – Sängerin Gesucht (RTL) ve Limits (SRF) gibi uluslararası reality şovlarda yer aldı. Profesyonel solo kayıt kariyerine 2016 yılında başladı.

Marije, 2021 yılında çıkardığı “Stupid Lie” gibi elektro-pop ve dans türünde hitlerle dünya genelinde hayranlarıyla bağ kurdu. Bu süreçte anne oldu ve plak şirketinden ayrıldı. 2023 yılında ise, gitar ağırlıklı rock & roll tarzıyla kendini yeniden keşfetti.

Yıl boyunca yeni şarkılar yayımlamayı planlayan Marije, geçtiğimiz ay “Phantom“u dinleyicileriyle buluşturmuştu.

MISS PERFECT

Önceki İçerikKristal Piksel Video Oyun Ödülleri sahiplerini buldu
Sonraki İçerikMetal Dedektörleriyle Bulunan Efsanevi Hazineler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments