Marvel Studios orijinal dizisi: Echo

Echo, Marvel Studios’un tüm bölümleri tek seferde yayına giren ilk yapımı olma özelliğini taşıyor.

0
Vincent D’Onofrio as Wilson Fisk/Kingpin in Marvel Studios' ECHO, releasing on Hulu and Disney+. Photo courtesy of Marvel Studios. © 2023 MARVEL.

Marion Dayre ve Amy Rardin’in baş senaristleri olarak yer aldığı ve 2021 yılında ‘Hawkeye’ın kötü karakteri olarak gördüğümüz Alaqua Cox’un başrolünde yer aldığı ‘Echo’, 10 Ocak’tan itibaren seyircileriyle buluştu.

5 bölümlük mini dizinin tüm bölümleri aynı anda yayına giren ve sadece Disney+’ta izlenebilen yapım, Wilson Fisk’in suç imparatorluğu tarafından takibe alınan Maya Lopez’i merkezine taşıyor. Bu yolculuk Maya’yı evine getirirken, genç kız ailesiyle ve mirasıyla yüzleşmek zorunda kalıyor.

Cox’a Vincent D’Onofrio, Chaske Spencer, Graham Greene, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs, Zahn McClarnon ve Cody Lightning’in eşlik ettiği ‘Echo’nun bölümleri Sydney Freeland ve Catriona McKenzie tarafından yönetildi.

Pek çok prestijli yabancı mecra tarafından yeni ve çok daha fazla cesur bir yapım olarak lanse edilen ve 10 Ocak’tan itibaren tüm bölümleriyle yayında olan ‘Echo’, Marvel Studios’un bundan sonraki projeleri açısından da izleyicinin merakını ve ilgisini yükseltiyor.

Önceki İçerikYapay zekâ çizgi roman ile buluştu: “Cosmic Comic”
Sonraki İçerikKRT TV’den yeni müzik programı: Işıl Işıl Sahne
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments