Melisa Karakurt’tan yeni tekli: Bi’ Cesaretle Gel (Akustik)

0

Alternatif Türk müziğinin genç isimlerinden Melisa Karakurt, geçtiğimiz Mart ayında yayınladığı Bi’Cesaretle Gel isimli şarkısının akustik versiyonunu da dinleyicilerle buluşturdu.

2020 Mart ayında söz ve müziği kendisine ait olan Bi’Cesaretle Gel şarkısı ile Melisa Karakurt, soul müziğe de göz kırpmayı ihmal etmiyor. Melisa Karakurt Bi’ Cesaretle Gel isimli parçasıyla, endişeyi ve korkuyu bile kendi içinde güneşli bir mutlulukla, cesaret veren bir tavır içinde anlatıyor. Şarkının akustik versiyonu ise daha naif tınısıyla, dinleyicisine cesaret ve mutluluk vermeyi amaçlıyor. Şarkının gitar çalımlarını başarılı müzisyen Veys Çolak’ın yaptığı Bi’Cesaretle Gel’in akustik versiyonunun, YouTube’da yayınlanan klibinin yönetmenliğini ise Mutlu Cengizhan Öztürk üstlendi.

Alternatif ve Soul türlerinde olan şarkının akustik versiyonu için Melisa Karakurt şu ifadeleri kullanıyor. ‘’Her deneyim kendine özgüdür. Geçmişimizden getirdiğimiz onca anı ve hikaye kimi zaman bugünümüzden götürüyor. Bu yüzden bu şarkı bir rahatlama çağrısıdır, içe su serpmektir, bugünü yaşamak için yürüklendirmektir. İnsan her ne kadar karşısındaki ile konuşsa da farkeder ki o cümleleri kendine de kuruyordur.

Yeni insanlar tanırken ve taze hayatlara konuk olurken mutsuz dünlerimizden arınmamız gerektiğine inanıyorum.’’

Bi’ Cesaretle Gel’in akustik versiyonu 31 Temmuz itibarı ile tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluştu.

Önceki İçerik“Kara Şimşek” beyazperdeye uyarlanıyor
Sonraki İçerikNASA, gök cisimlere verdiği isimleri değiştirme kararı aldı
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments