MIX Festival, 16-17 Kasım’da Zorlu PSM’de

0

Farklı müzik türlerini iki günlük bir festivale sığdıracak ve Zorlu PSM’yi kocaman bir dans pistine çevirecek MIX Festival, 16-17 Kasım’da müzikseverler için 3. Kez kapılarını açacak.

Farklı müzik türlerini iki günlük bir festivale sığdıracak ve Zorlu PSM’yi kocaman bir dans pistine çevirecek MIX Festival, 16-17 Kasım’da müzikseverler için 3. Kez kapılarını açacak. Festival, iki günde toplamda 20 saate yakın programıyla müzik ve dans severleri Zorlu PSM’de bir araya getirecek.

İlk akşamında son zamanların en çok konuşulan elektronik müzik ikilisi Polo & Pan’in sahne alacağı MIX Festival, ikinci akşamında pistin ritmi, karanlık pop’un elektronik ve güzel yüzü Aurora’ya emanet olacak. Program detayları açıklanan MIX Festival’in biletleri biletix.com ve Zorlu PSM gişelerinden satışta…

3. senesinde de müzikseverlere iki gün boyunca dopdolu bir program sunacak olan MIX Festival, dansın hiç kesilmeyeceğinin garantisini Paris’in old-school disco kulüplerinden Le Baron’dan yükselen duo Polo & Pan ve Norveç’in soğuk elektroniklerini sıcak vokaliyle buluşturan Aurora ile veriyor.

İlklerin festivali!

Aurora, Her, Otzeki, Kazy Lambist, Undo ilk kez Türkiye’de!

Fransa’nın en sevilen elektronik duo’larından Her, indie’nin Montpellier hali Kazy Lambist, iki kuzenin elektronik müzik ekseninde büyüleyici şarkılar yarattığı proje Otzeki, Norveç topraklarının bugüne kadar en yetenekli sanatçılarından biri olan karanlık popun kraliçesi Aurora, ilk kez Türkiye’de Zorlu PSM’de performans sergileyecek. Undo?

MIX Festival programında başka kimler var?

İki sahneye yayılan festivalin programında; zamansız pop tınılarına teslim olan eşsiz müzikal kimlikleriyle Polo-Pan, multi enstrümantalist kimliğini büyülü bir sesle dinleyicilere sunan Sophie Hunger, Barselona dans müzik sahnesinin dahi DJ ve yapımcısı Undo, house ve minimal techno’nun Fransa temsilcileri Losless, R&B ve elektronik harmanı müziklerini Londra’dan dünyaya taşıyan Tender, elektronik müzik prodüktörü Emancipator’ın canlı performanslarıyla sahnede olduğu grubuEmancipator Ensemble, Türkiye’de gerçekleşmiş birçok festivalde setleriyle katılımcıları dans pistinde soluksuz bırakan Mabbas, 70’lerin Türkçe şarkılarına getirdikleri sıra dışı yorumla eşsiz disco ritmler yaratan Hey! Douglas, Türkiye’nin en başarılı psychedelic müzik gruplarından BaBa Zula, Türkçe funk ve psychedelic şarkıları

dans pistine uyarlayan oluşum Turkish Edits, deep tech ve etnik elektronik müziğin birlikteliğini dansla sunan Monality, mix’leriyle ünü ülke sınırlarını aşan Barış K ve daha pek çok isim yer alıyor.

Tarih: 16-17 Kasım 2018

Yer: Zorlu PSM, Turkcell Sahnesi “Sahne üstü ayakta”, Studio

16 Kasım Cuma

Turkcell Sahnesi:

21:00 – Nova Persona

22:15 – Kazy Lampist

23:45 – Otzeki

01:30 – Polo & Pan

02:45 – Mabbas

Studio:

20:00 – Sevil Soylu

21:30 – Sophie Hunger

23:00 – Cava Grande

00:30 – Undo

02:00 – Losless

17 Kasım Cumartesi

Turkcell Sahnesi

19:00 – Zeynep Erbay

20:15 – EmancipatorEnsemble

22:15 – Aurora

00:00 – Tender

01:30 – Her

02:30 – Thug Life Extravaganzza Hiphop-R&B Party

Studio:

20:00 – Turkish Edits

21:30 – Monality

23:00 – Baba Zula

00:45 – Hey! Douglas

02:15 – Barış K

Haber İzlenim
Önceki İçerik1 milyon 703 bin litre su, 1 dakikada tahliye edildi
Sonraki İçerik130 akademisyen bir araya geliyor: “Diyarbakır Tarih, Toplum ve Ekonomi Kongresi”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments