Perdenin Ardındakiler’den yüzleşme ve pişmanlık üzerine: Bu Şehir Bugün Sensiz

0

Perdenin Ardındakiler, Bu Şehir Bugün Sensiz isimli yeni şarkısını dinleyicilerin beğenisine sundu.

Dijital mecralarda Türkiye’de en çok dinlenen ilk 10 sanatçı arasında yer alan Perdenin Ardındakiler, 2021 yılında yayınlayacakları albüm öncesi Bu Şehir Bugün Sensiz şarkısı ile albüme dair ipuçları veriyor.

Perdenin Ardındakiler, şarkı ile ilgili duygularını ise şu şekilde ifade ediyor: ”Bu Şehir Bugün Sensiz yüzleşmeyi, pişmanlığı ve kişinin hayatındaki birine karşı gerçekleştirdiği eylemlerin sonuçları ile bu sonuçların onda yarattığı üzüntüyü anlatıyor.”

Sözleri Doruk Ereşter’e, müziği ve düzenlemesi Direnç Kaçmaz’a ait olan yeni şarkılarını Silvyo Behmoaras yönetmenliğinde kliplendiren Perdenin Ardındakiler’e klipte Kaan Turgut ve Hande Yılmaz oyunculuk performansları ile eşlik ediyor. 

Bu Şehir Bugün Sensiz şarkısının kapak fotoğrafı ödüllü Türk ressam Ece Gauer tarafından şarkıya özel olarak resmedildi. Şarkının mastering işlemleri ise ödüllü ses mühendisi Lex Barkey tarafından yapıldı. 

Türk alternatif pop müzik alanındaki yükselişini sürdüren Perdenin Ardındakiler, notalara bürünmüş kötü sonlu hikayeler anlatan şarkılarına bir yenisini daha ekledi. 

Perdenin Ardındakiler’in yeni şarkısı Bu Şehir Bugün Sensiz ve klibi, 16 Aralık’ta tüm dijital platformlarda yayına girdi.

Önceki İçerikIskandar Widjaja’dan yeni single: “Ode to Joy”
Sonraki İçerikBillie Eilish’in merakla beklenen belgeseli: “Billie Eilish: Dünya Biraz Bulanık”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments