Pink Floyd konser için bir araya gelecek

Nick Mason and Saucerful of Secrets, photographed @ Roundhouse London

6 Haziran 2022’de BKM ve Pozitif Organizasyonu ile Istanbul Volkswagen Arena’da dinleme ve izleme fırsatı bulacağımız Nick Mason’ın da yer aldığı Pink Floyd, Ukrayna’daki savaştan etkilenenlere yardım etmek için 17 Haziran’da konserde bir araya gelecek.

28 yıl sonra ilk kez stüdyoya girerek Rusya’nın Ukrayna’yı işgalini konu alan ‘’Hey Hey Rise Up’’ adlı yeni bir şarkı yayınlayan Ingiliz rock grubu Pink Floyd’dan yeni bir hamle geldi. Dünyaca ünlü grup, Ukrayna’daki savaştan etkilenenlere yardım etmek üzere bir online konser verecek.

Pink Floyd’un yanı sıra ; Cash Test Dummies, AJR, Ruslana, Jamala gibi çok sayıda ünlü isim, Ukrayna’da yaşanan savaşa dikkat çekmek için ve mağdurlara yardım eli uzatmak için 17 Haziran’da konser verecek. Savaştan etkilenenler için bilet ve bağışlarla 10 milyon dolar toplanmasının hedeflendiği etkinlik, gece 03.00’ten itibaren canlı yayımlanacak. Biletleri www.worlduniteforukraine.com adresinden satışa sunulan etkinlikten elde edilecek gelirin, savaş mağdurlarının yemek ve barınma, tıbbi malzeme, kıyafet ve insan ticaretiyle mücadele için harcanması amaçlanıyor. Konser, 24 saat boyunca tekrar izlenebilecek.

Etiketler

0 yorum “Pink Floyd konser için bir araya gelecek”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest