PUMA ve AMI iş birliğinden yeni koleksiyon

AMI, PUMA ile yepyeni bir koleksiyon için yeniden bir arada: PUMA x AMI.

0

Paris merkezli ünlü moda markası AMI, PUMA ile yepyeni bir koleksiyon için yeniden bir araya geliyor. Yeni koleksiyonda, outdoor tarzından ilham alan tasarım çizgileri, üstün dikiş teknikleriyle buluşuyor.

Özgürlük isteği ve yeni ufukları keşfetme arzusundan ilham alan bu yeni koleksiyon, PUMA’nın spor giyim mirasını AMI markasının kış mevsimine özgü kapsamlı tasarımlar ortaya koymadaki becerisiyle harmanlıyor. AMI’nin Kurucusu ve Kreatif Direktörü Alexandre Mattiussi, “Bu koleksiyonun iki dünya arasında mükemmel bir denge kurmasını istedim,” diyor. “Amacımız renkli, hacim olarak büyük ve dikkat çekici detaylar içeren bir koleksiyon yaratmaktı. Bir önceki iş birliğimizde anlatmaya başladığımız hikâyenin yeni bölümü diyebiliriz. Geldiğimiz noktayı daha da ileriye taşıyoruz.”

PUMA’nın Global Kreatif Direktörü Heiko Desens, şu yorumlarda bulundu: “Dolabınızdan eksik etmeyeceğiniz temel parçalar ve sizi tamamen sarıp sarmalayan rahat modeller ortaya koyduğumuz uzun bir yolculuğa çıktık. Bu sezon olayımız yumuşak materyaller, büyük hacimli kesimler ve outdoor tarzından ilham alan öğelerle oluşturduğumuz katmanlar oldu diyebiliriz. Kendinizi şık, ama çok mutlu hissetmenizi sağlayan bir koleksiyon yarattık.”

Hem kadın hem erkek giyim parçalarından oluşan koleksiyon, göz alıcı renkleriyle dikkat çekiyor. AMI’nin imzası olan AMI de Coeur sembolü ile ikonik PUMA armasını bir araya getiren PUMA x AMI logosu, koleksiyonu oluşturan hoodie, eşofman altı, t-shirt, ceket gibi pek çok klasik parçanın üzerini süslüyor.

PUMA x AMI koleksiyonu,10 Aralık tarihinde PUMA.com’un yanı sıra, seçili PUMA mağazalarında da satışa sunuluyor olacak.

Önceki İçerikJenna Ortega’nın viral olan sahnesine Covid-19 tepkisi
Sonraki İçerik“The Playlist”, “Pepsi, Where’s My Jet?” ve “Güven” üzerine…
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments