Reklam anlayışının sınırlarını zorlamak, iPhone 11 Pro ile Selena Gomez videosu çekmekten geçer

0

ABD’li yıldız Selena Gomez’in ‘Lose You to Love Me’ adlı şarkısının videosu, baştan sona iPhone 11 Pro ile çekildi.

Üçlü kamerasıyla hayranlarının fobisini tetikleyen Apple’ın yeni telefonu iPhone 11 Pro, dünyaca ünlü şarkıcı Selena Gomez’in yeni şarkısının video çekiminde kullanıldı. Sophie Muller tarafından çekilen siyah beyaz videonun tamamı Gomez’in YouTube kanalından, kısaltılmış bir bölümü de Apple’ın sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

Apple, videonun ‘Shot on iPhone’ kampanyasının bir parçası olduğunu söyledi. Gomez de Twitter hesabından paylaştığı mesajda ‘#ShotOniPhone’ hashtag’ini kullanarak “İyi ve kötü zamanlarımda yanımda olan herkese teşekkür ediyorum. Siz olmadan bunu yapamazdım ve sizinle yeni bir maceraya başlamak için sabırsızlanıyorum” dedi. Gomez’in ‘Lose You to Love Me’ şarkısının, ünlü yıldızın, sevgilisi Justin Bieber ile geçen yıl yaşadığı ayrılığı yansıttığı belirtiliyordu.

Apple, dünyanın dört bir yanındaki iPhone kullanıcılarını, çektikleri fotoğrafları paylaşmaları için ‘Shot on iPhone’ yarışmasına davet etmişti. Kazanan 10 fotoğraf, belirli şehirlerdeki reklam panolarında, Apple Store’larda ve internette sergilenecek.

Önceki İçerikColdplay’den sıkıştırılmış dosya formatında albüm müjdesi: Önce hayrana mektup, ardından minik bir gazete ilanı!
Sonraki İçerik80’lerden günümüze esrarengiz bir esinti: Bir plak ve içine gizlenmiş 35 yıllık bir bilgisayar programı
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments