RockA’dan bir sonbahar şarkısı: “Yağmurun Gölgesi”

RockA, “Yeniden Hayale” isimli albümünde yer alan "Yağmurun Gölgesi” adlı şarkısını klibiyle birlikte sevenleriyle paylaştı.

0

Kül”, “Ölü Kral” ve şimdi de “Yağmurun Gölgesi”… Başarılı nu metal grubu RockA, “Yeniden Hayale” isimli albümünden teklilerini yayınlamaya devam ediyor.

“Yağmurun Gölgesi”, karanlık atmosferi ve hayatla ilgili söylemek istedikleri olan bir sonbahar şarkısı. Ana ritim yürüyüşüyle tansiyonu sürekli gergin tutarak zaman zaman daha da sertleşen şarkı, köprü bölümündeki iniş ve çıkışıyla adeta bir yağmur gibi üzerinize yağıyor.

Şarkının tüm prodüksiyonu her zaman olduğu gibi yine gruba ait. Söz ve müzikte Halil Özüpek, mix işlemlerinde Konnekt.Studio, mastering işlemlerinde ise Çağlar Türkmen imzası var.

RockA, her grup elemanın bir rüyasının anlatıldığı “Yağmurun Gölgesi”nin klibinde ise bizi daha farklı dünyalara götürüyor. İç hesaplaşmalar, hayal dünyalarının yıkılışları ve gerçekle yüzleşmelerin anlatıldığı klip Halil Özüpek’in yönetmenliğinde Ankara’da 4 günde çekildi ve post prodüksiyon çalışmaları 10 gün sürdü.

YAĞMURUN GÖLGESİ

Önceki İçerikEkin Bernay’ın “Atlas” isimli performansına V&A Museum’dan davet
Sonraki İçerikUcuz Roman efsanesi, NFT yüzünden Tarantino’nun kâbusu hâline geldi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments