Romy Schneider’ın 42 yıl sonra ortaya çıkan itirafı: “Annem Hitler ile birlikte olmuştu”

0

Dünyaca ünlü oyuncu Romy Schneider’in 1976 yılında verdiği bir röportajda annesinin Adolf Hitler ile birlikteliği olduğunu itiraf ettiği ortaya çıktı.

The Daily Report’ta yer alan habere göre, Romy Schneider ölümünden 5 yıl önce 1976 yılında Alice Schwarzer’e bir röportaj verdi.

Schneider’in, annesinin, Hitler ile bir ilişkisi olduğu noktasında oldukça ikna olduğuna değinen Schwarzer konu ile ilgili olarak, ” Schneider, annesini Hitler ile birlikte olduğu için hiçbir zaman affetmedi hatta röportaj sırasında konu açıldığında ağlamıştı ” açıklamasını yaptı. Schwarzer, Schneider’in röportaj esnasında ” Neden ağlamamalıyım? Ben insanüstü bir varlık değilim. Artık utanmıyorum ve korkmuyorum” dediğini aktardı.

Schrwarzer, ünlü oyuncunun kendisine “Bana sakın ihanet etme dediğini” aktarırken, onlarca yıl konu hakkında konuşmamasını ise Schneider’in anısına duyduğu saygıdan kaynaklandığının altını çizdi.

Schneider ve Schwarzer arasında gerçekleşen röportajın, 16 Eylül’de yayınlanacak ‘Romy ile bir akşam’ isimli belgeselde yer alacağı açıklandı.

Sputniknews
Önceki İçerikU2, Avrupa Birliği’nin geleceği için turneye çıkıyor
Sonraki İçerikYılda üç haftadan az tatil yapmak ömrü kısaltıyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments