Sanatçılardan Kılıçdaroğlu’na ziyaret

0

Türkiye’nin değerli sanatçılarından, aynı zamanda MÜYORBİR Yönetim Kurulu Üyelerinden Belkıs Akkale, Onur Akın, Burhan Şeşen, Hüseyin Turan ve Mehmet Gümüş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na CHP Genel Merkezi’nde nezaket ziyaretinde bulundu. Sanatçılar, gelecek için umutlu olduklarını dile getirirken Kılıçdaroğlu da kültür sanat alanında çok önemli projeler üzerine çalıştıklarını söyledi.

Türkiye’nin değerli sanatçılarından, aynı zamanda Müzik Yorumcuları Meslek Birliği (MÜYORBİR) Yönetim Kurulu Üyelerinden Belkıs Akkale, Onur Akın, Burhan Şeşen, Hüseyin Turan ve Mehmet Gümüş, önceki gün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. 

Kılıçdaroğlu: Fikirlerinizi paylaşın

Kılıçdaroğlu ile müzik sektörü ve telif hakları hakkında sohbet eden sanatçılar, sektördeki sorunlar hakkında da bilgi vererek önerilerini paylaştılar. Kültür sanat alanında önemli projeler hazırladıklarını ve yakında hayata geçireceklerini belirten Kılıçdaroğlu, “Göreceksiniz çok güzel şeyler olacak. Bu süreçte sizin gibi sanatçıların da fikirlerini bizimle paylaşması çok önemli. Farklı görüşleriniz de olabilir. Sanatçı dediğiniz zaten muhalif olur” dedi. Sanatçılar da yapılacak çalışmalara her zaman destek verecek olmaktan gurur duyacaklarını dile getirdiler.

Önceki İçerikLalehan Uysal’ın tohum fotoğrafları sergisi: “Kurda, Kuşa, Aşa… Ve Göze”
Sonraki İçerikClausen: 27 yıl boyunca Simpsons’ın müziklerini yap, sonra da yaşlılıktan dolayı kovul; elbette ki hakkımı arayacağım!
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments