SaydılBam’dan yeni albüm “Kafamızın Tadı Yok”

Yeni yıla hızlı bir başlangıç yaparak giren SaydılBam müzik grubu kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkılık "Kafamızın Tadı Yok" isimli yeni bir akustik albüm yayınladı.

0

Yeni yıla hızlı bir başlangıç yaparak giren SaydılBam müzik grubu kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 şarkılık “Kafamızın Tadı Yok” isimli yeni bir akustik albüm yayınladı.

Davul-Gitar’da Ali Avcıoğlu, Vokal-Gitar’da Yavuz Magu‘dan oluşan SaydılBam grubu 2016 yılında kurulmuştur. Kendi söz & bestelerini yapan grup bugüne kadar 6 albüm ve bir çok tekli çalışmasını dinleyicisine sunmuştur.

Albümler:

  • Gider Ayak (2016)
  • Hiçbir Yerden Hiçbir Yere (2018)
  • Yanımızda Olur Musun (2018)
  • Toz Duman (2019)
  • Derin İçte (2019-Single)
  • Kafamızın Tadı Yok (2020)

1 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan “Kafamızın Tadı Yok” isimli 10 şarkılık albüm 2 akustik gitar ve bir vokal şeklinde akustik formatta kayıt edilmiştir. Grubun daha önceki çalışmalarında Ali Avcıoğlu’nu davulda duyan dinleyici bu kez onu bu albümde gitar çalarken dinleyecek.Şarkıların söz & besteleri SaydılBam’a ait olup aranje,kayıt,mix ve mastering çalışmaları Ali Avcıoğlu prodüktörlüğünde “SaydılBam Home Stüdyosu”nda yaklaşık 2 ay gibi bir sürede tamamlanmış ve dinleyici ile buluşmuştur.

SaydılBam’dan Mesaj:

Her ne kadar “Kafamızın Tadı Yok” desek de yaptığımız işi severek ve ona gönül vererek yaptığımızdan dolayı içimize sinen bir albüm oldu. Kendini rahatlıkla anlatabilen samimi, içten, hem bizden hem sizden meydana gelen bir albüm sürecini daha tamamladığımıza inanıyoruz. Bir sonraki albümde tekrar görüşmek ümidiyle. Herkese keyifli dinlemeler..

SaydılBam’ı Takip Edin;

Önceki İçerikSaydılBam’dan yeni albüm “Kafamızın Tadı Yok”
Sonraki İçerikGoogle’ın geliştirdiği yapay zeka sistemi “AI”, meme kanseri teşhisinde radyologlardan başarılı çıktı
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments