Selin’den yeni şarkı: “Imma Liar”

Selin yeni şarkısı "Imma Liar"ı klibiyle birlikte sevenleriyle paylaştı.

0

İstanbul doğumlu, Londra merkezli şarkıcı-söz yazarı Selin, geçtiğimiz ay yeni şarkısı “Imma Liar“ı klibiyle birlikte müzikseverlerle buluşturdu.

Selin, Dolu Kadehi Ters Tut ile birlikte yaptığı “Olabilirdik” adlı ortak şarkının ve 2023 tarihli “Nostalgia Sessions” adlı EP’nin devamı niteliğinde olan şarkıyı yapımcı Sener Engin ile birlikte yazdı. Şarkının müzik videosu Dükkanprod tarafından yapay zekâ entegreli çekildi.

Selin, şarkıyla ilgili şunları söyledi: “Imma Liar’i yazarken, yaratıcılığımı, sergilediğim kişiliği veya sosyal çevremde benimsemem gereken görüşleri haklı çıkarma konusunda zaman zaman (bazen hala) zorlandığım bir dönemdeydim. Kendime ait olmayan düşünce tarzları arasında ileri geri sürüklendiğimi sık sık fark ederdim. Sanırım eleştirilere karşı oldukça hassas olabiliyorum, ama bunun çoğu yaratıcı insan için geçerli olduğunu düşünüyorum. başkalarının düşüncelerine dayanarak maskeler takmak ve kendi düşüncelerimi değiştirmek zorunda hissederdim. Sanırım hepimiz zaman zaman bu tuzağa düşebiliyoruz. Umarım beğenirsiniz. Bu projede yer alan herkese derin minnettarlığımı ifade etmek istiyorum. Sabrınız, sanatınız ve katkılarınız için. aynı zamanda benim için ilk yapay zeka ile harmanlanmış video deneyimim oldu.”

IMMA LIAR

Önceki İçerikAtaşehir’de “2. Caz ve Sinema Günleri” başlıyor
Sonraki İçerik“Magarsus” BluTV’de izleyiciyle buluşuyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments