Serdar Öztop’tan Bulutsuzluk Özlemi parçasına yeni bir soluk: Yine Düştük Yollara

Serdar Öztop, Bulutsuzluk Özlemi'nin sevilen şarkısı "Yine Düştük Yollara"yı kendi yorumu ve düzenlemesiyle müzikseverlerle paylaştı.

0

2000’lerin başında gitaristi olduğu Bulutsuzluk Özlemi grubunun sevilen parçası “Yine Düştük Yollara”, Serdar Öztop’un düzenlemesi ve yorumuyla 9 Nisan’da dijital platformlarda yerini aldı.

Geçmişte Bulutsuzluk Özlemi, Kurtalan Ekspres, Kesmeşeker, Haluk Levent gibi isimlerle gitarist olarak, Peyk, Barış Akarsu, Yavuz Çetin ve Teoman gibi isimlerin projelerinde prodüktör ve ses mühendisi olarak yer almış başarılı gitarist Serdar Öztop, pandemi dönemini verimli geçirmeye devam ediyor.

Pandeminin hemen öncesinde başladığı tek kişilik cover üretimlerine pandemi sürecinde devam eden Öztop, daha önceki çalışmalarında olduğu gibi, tüm performans ve stüdyo işlemlerini tek başıma tamamladı.

Bulutsuzluk Özlemi’nin sevilen parçasına yepyeni bir düzenleme yapan Öztop parçanın temel motiflerini koruyarak, daha güncel bir yaklaşımla parçaya renklilik ve heyecan katmayı hedefledi.

YİNE DÜŞTÜK YOLLARA

Önceki İçerikTürkiye ve Romanya’yı buluşturan roman: Yalancılar ve Sevgililer
Sonraki İçerikMoritz Bleibtreu’nun Son Filmi Cortex ve Uykunun Etrafında Dolanarak Çekilmiş 11 Film
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments