SOCAR Destek Ödülü Sahibini Buldu

İstanbul Caz Festivali’nin 2017 yılında SOCAR Türkiye sponsorluğunda başlattığı, dünyadan müzik profesyonellerinin Türkiye güncel müzik sahnesini tanımalarına ve işbirliği geliştirmelerine fırsat tanıyan Vitrin: Türkiye Güncel Müzik Buluşması, 26. İstanbul Caz Festivali kapsamında üçüncü kez destek ödüllerini sundu.

İstanbul Caz Festivali’nin,Türkiye’den ve yakın coğrafyadaki ülkelerden, başarılı güncel müzik topluluklarının uluslararası tanıtımına destek olmak amacıyla SOCAR Türkiye sponsorluğunda hayata geçirdiği Vitrin: Türkiye Güncel Müzik Buluşması’nın üçüncüsü, bu yıl 3-6 Temmuzarasında düzenlendi. 18 Temmuz’da sona eren 26. İstanbul Caz Festivali’ne Türkiye’den katılan otuz sanatçı ve topluluğun performanslarını festival seyircisiyle birlikte takip eden Vitrin delegeleri, aynı zamanda panel ve seminerlerle Türkiye güncel müzik sahnesini yakından tanıdı. Vitrin, delegelerin SOCAR Türkiye İpek Yolu Turne Destek Ödülü’nün bu yılki kazananlarını belirlemesiyle tamamlandı.

Vitrin kapsamında konser veren müzisyen ve topluluklar arasından No Land ve Tolgahan Çoğulu & Sinan AyyıldızSOCAR Türkiye İpek Yolu Turne Destek Ödülü ile yurtdışı turnelerinde kullanabilecekleri toplam 5000 avro değerinde turne desteğinialmaya hak kazandı.

Milliyet Sanat

Etiketler

0 yorum “SOCAR Destek Ödülü Sahibini Buldu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest