Son dönem albüm kapaklarının dikkat çeken ismi: “Mr. Boyaci”

Müzik ve çizim sanatını birleştiren Mr. Boyaci, NFT üzerine proje geliştirmeye başladı.

0

Son dönemin albüm kapağı tasarımlarıyla dikkat çeken ismi Mr. Boyaci, Velet Ft. Decrat-Fani şarkısına yaptığı kapakla müzik sektörüne ilk adımını atmış. Kendi deyimiyle kapıların açılması ise Kahraman Deniz’e yaptığı kapak tasarımıyla olmuş.

Mr. Boyaci çalışmalarını “Dinlediğim bir sanatçının çalışmasına ortak olmak muazzam bir his.” olarak değerlendiriyor.

Sanatçı; Çağan Şengül, Barış Çapkın, Ceren Gündoğdu, Cem Çınar, Batu Akdeniz, Mehmet Alp, Uğur Bozdağ, Umut Er, Yeissensura, Ufuk Atar, Nasıl Derler Bilirsin, Emre Akbay, Aleyhtar başta olmak üzere pek çok şarkının cover tasarımlarını üstlenmiş. Özellikle Instagram sayfasını aktif olarak kullanan Mr. Boyaci sayfasında, çalıştığı kapak tasarımları yanında sevdiği dünyaca ünlü müzisyenlerin de dijital çizimlerine yer veriyor.

Son Dönem OnAir Sahne projelerinde de imzasını gördüğümüz Mr. Boyaci, Gigi Öğretmen projesine ait 5’li setin tüm kapak tasarımlarını çizerek, projeye sanatsal anlamda önemli bir katkı sağladı. 8 Mart’ta yayımlanması planlanan OnAir Sahne “Kadın” compilation albümü için de özel kapak hazırlıyor.

Mr. Boyaci diğer projeleri ve hedefleri için ise şunları söylüyor: “Yeni çalışmalarımız yanında “NFT” için ekipçe hazırlık içindeyiz. Yakında bu konuda da güzel gelişmeler olacağı inancındayım. Hedeflerime gelince müzik sektöründe kapak yapmak istediğim birkaç isim var: Emir Can İğrek, Mabel Matiz, Peyk, Melike Şahin benim çalışmalarımın en muhteşem seviyeleri olur sanırım. Umarım birgün bu amaçlarıma da ulaşırım.”

Mr. Boyaci sanatsal dokunuşlarıyla müziğin sunulduğu görsel alanı şölene ve sanata dönüştürmeye devam edecek.

Takip etmek isteyenler için Mr. Boyaci Instagram hesabı;

Önceki İçerikT. Volkan Aslan: “Amacımız ilçemizdeki herkesin sanata katılımını sağlamak”
Sonraki İçerikOnur Özaydın’dan Oyuncu Adaylarına: “Kalplerini ve zihinlerini başka insanların hikayeleriyle doldursunlar”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments