“Spider-Man: No Way Home” uzun versiyonuyla vizyona giriyor

Dünyanın dört bir yanında, Spider-Man ve Marvel hayranlarının sinemalara akın etmesini sağlayan film, daha uzun ve eğlenceli versiyonuyla vizyona girecek.

0

2021’in sonunda vizyona giren ve gişe rekorları kıran Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok (Spider-Man: No Way Home) daha uzun ve eğlenceli versiyonuyla 2 Eylül’de yeniden gösterime girecek.

Spider-Man: No Way Home “The More Fun Stuff Version” olarak adlandırılan bu yeni versiyonda daha fazla Tobey Maguire ve Andrew Garfield’lı sahne izleyicileri bekliyor.

Spider-Man: No Way Home, kimliği açığa çıkan Örümcek-Adam’ın, bu konuda Doktor Strange’den yardım istemesiyle gelişen çetrefilli olayları konu ediniyor.

Örümcek-Adam’ın sinematik tarihinde ilk kez, mahallemizin sevimli kahramanı maskesiz ve normal hayatı ile Süper Kahraman olmanın yüksek risklerini birbirinden ayıramayacak durumda. Doktor Strange’den kendisine yardım etmesini istediğinde bu riskler daha da tehlikeli bir hâl alır ve onu gerçekten Örümcek-Adam olmanın ne anlama geldiğini keşfetmeye zorlar.

Önceki İçerikÜlkemizin genç yeteneklerinden “Zeynep Özden” İngiltere yolcusu
Sonraki İçerikLourdes Leon’dan Lady Gaga göndermeli ilk şarkı: “Lock & Key”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments