Tepkilerin ardından “Kirpi Sonic” yeniden tasarlandı

Kirpi Sonic (Sonic the Hedgehog), animasyon yıldızın tasarımına ilişkin ciddi tepkilerin ardından filmin vizyon tarihi ertelendikten 6 ay sonra ikinci fragmanını yayımladı.

Fragman yeni bir görünüme sahip Sonic’in video oyunundaki eski tasarımına daha yakın olduğunu gösteriyor. Başlangıçta bu ay vizyona girmesi planlanan Kirpi Sonic, karakterin ürpertici insan gözleri ve dişleri, uzun bacakları ve insansı gövdesiyle boy göstermesinden sonra mayısta yoğun eleştiri almıştı.

İnternet üzerinden gelen tepkilerin ardından filmin yönetmeni Jeff Fowler, gösterim tarihini 3 ay ertelerken, hayranlara “destekleri ve eleştirileri” için teşekkür etti ve karakteri yeniden tasarlama sözü verdi. 

Fowler, “Mesaj açık ve net… tasarımından memnun değilsiniz ve değişiklikler istiyorsunuz (…) Bu olacak. Paramount ve SEGA’daki herkes bu karakterin olabilecek EN İYİSİNİ yapmaya kendilerini adamış durumda” diye tweet attı. 

Kirpi Sonic’in yeni fragmanı eskisinde yer alan sahnelerin birçoğunu barındırıyor fakat ilk tasarımdaki daha insansı özellikleri çıkarılan Sonic tamamen yeniden tasarlanmış durumda. Filmde Sonic aktör Ben Schwartz tarafından seslendirilirken, James Marsden, Tika Sumpter ve Jim Carrey de video oyun uyarlamasında öne çıkan diğer yıldızlar. 

Kirpi Sonic, Türkiye’de 6 Mart 2020’de vizyona girecek.

Etiketler

0 yorum “Tepkilerin ardından “Kirpi Sonic” yeniden tasarlandı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest