The Madcap’in yeni şarkısı: “Tears of Another Day”

The Madcap'in yeni şarkısı "Tears of Another Day" Madcap Records'tan çıktı.

0

Tears of Another Day” The Madcap’in yeni epik, orkestral, sinematik balladı. Sevdiklerimizi kaybetmenin korkusunu, acısını paylaşmak, eninde sonunda bir gün bizimle olamayacakları ve bir gün bu korkuların bizim için olacağı gerçeği ile ilgili bir şarkı.

Grup için özel bir şarkı. The Madcap vokalisti İzgi Gültekin’in, kendisini büyüten babannesi demoyu ilk dinlediğinde, sözleri anlamadan, şarkının neyle ilgili olduğunu bile bilmeden gözyaşları dökmüştü. Bu onu kaybetmeden birkaç ay önceydi..

Deprem felaketi ülkemizi vurduğunda, şehirler, evler, arkadaşlar, aileler yok olduğunda, şarkı farklı bir anlam daha kazandı. Depremzedelerden birisi de The Madcap bas gitaristi GR Çağdaş, şehri Hatay’ı, evini, arkadaşlarını kaybetti.

Grup, Tears of Another Day’i artık bizimle olamayan sevdiklerimize ve depremde kaybettiklerimize adıyor.

Tears of Another Day, The Madcap vokalisti İzgi Gültekin’in peslerden tizlere, duygusal yumuşak tonlardan, kuvvetli yakarışlara kadar geniş ses aralığını, duygusal akustik & elektrik gitarlar, gitar sololarını ve Musa Göçmen Senfoni orkestrasını, The Madcap dinleyicisiyle buluşturuyor.

TEARS OF ANOTHER DAY

Önceki İçerikAlişan Özaydın’dan “İyileşir mi Kalbim”
Sonraki İçerikSYNCED, bu yaz PC’ye geliyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments