Top Gun seçmelerini kazanamamak, Demi Moore’un pişmanlıklar sandığından ilk çıkanlar arasında yer aldı!

Demi Moore

Demi Moore, Top Gun’da Tom Cruise’la başrolü paylaşma şansını kaybettiği için pişmanlık duyduğunu söyledi.

Oyuncunun adı, 1980’lerin gişe rekortmeni filmde Charlotte Blackwood karakterini canlandıracak aktristler arasında geçiyordu. Ama Moore’un seçmelerinin kötü geçmesinin ardından rolü Kelly McGillis aldı.

Howard Stern’in SiriusXM adlı radyo programına katılan Moore şunları söyledi: “Sanırım bazı şeylerin zamanlamasıyla ilgili bir durumdu. Bence ilk seçme harikaydı ama deneme çekiminde başarısız olduğumu anladım.”

Hayalet (Ghost) ve Ahlaksız Teklif’te (Indecent Proposal) rol almasının ardından şöhreti yakalayan oyuncu, “Sadece gerildim ve kazamadım” dedi. Moore sözlerine şöyle devam etti: “Kendi kendimi hırpalayınca, yeterince iyi olmadığım fikri de pekişti.”

Moore daha sonra 1992’de Birkaç İyi Adam’da (A Few Good Men) Cruise’la birlikte rol almıştı.

Aynı röportajda Moore ergenlik çağında yaşadığı tecavüzden bahsetti. Yeni yayımlanan anı kitabı Inside Out’ta oyuncu 15 yaşındayken annesinin bir arkadaşının saldırısına uğradığını ifade ediyor. Moore sözlerini şöyle sürdürdü: “Tuzağa düşmüş hissettim. Bunu istemiyordum. İstemediğim konusunda nettim. Benim suçummuş gibi hissettim. Gerçekten çok şey biliyormuşum gibi olgunlukla davrandığımı hissettim. Kendimi hiç çocuk gibi görmedim. Bunu bir tecavüzmüş gibi görmedim. (…) Bunu bir talihsizlik olarak gördüm. Bu durumdan dolayı çok utanıyordum.”

Etiketler

0 yorum “Top Gun seçmelerini kazanamamak, Demi Moore’un pişmanlıklar sandığından ilk çıkanlar arasında yer aldı!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest