Vedat Özkaya 2021’i single’la kapatıyor: “Gözyaşı Mevsimi”

Vedat Özkaya’nın yeni teklisi “Gözyaşı Mevsimi” dinleyicileriyle buluştu.

0

Alternatif müziğin yükselen isimlerinden Vedat Özkaya’nın sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Gözyaşı Mevsimi’ isimli son single çalışması, yayımlandığı ilk günlerden Spotify, Apple Music, Fizy gibi dijital platformların editör listelerinde kendine yer bularak güçlü bir çıkış yaptı.

‘Gözyaşı Mevsimi’, dinamizmi ve güçlü duygusuyla dinleyicilerin kalplerine dokunup, hislerine ortak olan bir şarkı. Şarkının oluşum aşaması Vedat Özkaya ve Mustafa Oflaz’ın izlerini görmek mümkün. Şarkının kayıt, mix ve mastering çalışmaları Özkaya’nın, aranje ise ikilinin imzasını taşıyor. Mustafa Oflaz’ın projeye katkısı klavye ve elektro gitarın dışında kapak görseli çalışması olarak da karşımıza çıkıyor.

Vedat Özkaya’nın ses getirecek yeni teklisi ‘Gözyaşı Mevsimi’ Avrupa Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Dinleyicileri ile sosyal medyadan da yakın iletişim içinde olan sevilen müzisyenin dinleyeni duygusallaştıran şarkısı ‘Gözyaşı Mevsimi’ni tüm dijital müzik platformlarından dinleyebilirsiniz.

GÖZYAŞI MEVSİMİ

Önceki İçerik“Bergen”in ilk teaserı yayımlandı
Sonraki İçerikUnutulmaz klasiklerde sıra Harry Potter’da, üstelik de yılbaşında
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments