“Bergen”in ilk teaserı yayımlandı

Yıllar önce eski eşi Halis Serbest tarafından öldürülen ünlü şarkıcı Bergen'in hayatını anlatan sinema filminin ilk fragmanı ve afişi yayımlandı.

0

1989 yılında öldürülen müzisyen Bergen’in hayatını birçok farklı yönüyle ele alan Bergen filminin ilk afiş ve teaserı yayımlandı.

Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay’ın, yaratıcı yapımcılığını ve yapımcılığını Mine Şengöz’ün yaptığı, senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz’un yazdığı Bergen filminin çekimleri devam ederken setten haberler geldi. İlk teaser ve afiş Bergen filmini merakla bekleyenlerin beğenisine sunuldu.

Bergen filmi uzun zamandır gündemdeki yerini korurken, çekimlerin bitmesine az bir zaman kala yayımlanan afiş ve teaser büyük ses getirdi. 2022’de vizyona girecek olan film yayımlanan teaserla beklentileri de yüksekte tutuyor.

Farah Zeynep Abdullah’ın yanı sıra Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran’ın başrolleri paylaşacağı filmde ayrıca Ali Seçkiner Alıcı, Nergis Öztürk, Şebnem Sönmez, Ahmet Kayakesen, Nurcan Eren, Suzan Kardeş ve Arif Pişkin rol alıyor.

Filmin müzikleri ise usta sanatçı Mazlum Çimen’e ait.

Önceki İçerik“Yarına Notlar” sinema perdesine taşıyor
Sonraki İçerikVedat Özkaya 2021’i single’la kapatıyor: “Gözyaşı Mevsimi”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments