Will Poulter, “Yüzüklerin Efendisi” dizisiyle yollarını ayırdı

0

Amazon’un Yüzüklerin Efendisi (The Lord of The Rings) dizisinin başrol oyuncularından Will Poulter, projeden ayrılmak zorunda kaldı. Dizinin oyuncunun yerini doldurması gerekecek.

Variety’e konuşan bir kaynağa göre, yüksek bütçeli diziye eylülde katılan Poulter, programındaki çakışmalardan dolayı projeden ayrıldı.

Poulter’in JRR Tolkien’in romanlarından uyarlanan dizide canlandıracağı karakterle ilgili detaylar ortaya çıkmamıştı ancak başrollerden biri olacağı biliniyordu.  Şu anda dizinin oyuncu kadrosunda Game of Thrones’un önemli bir karakterini (Benjen Stark -edn) canlandıran Joseph Mawle, Markella Kavenagh ve Ema Horvath yer alıyor.

Amazon dizisinin çekimlerine 2020’de Yeni Zelanda’da başlanacak. Peter Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi üçlemesi de Yeni Zelanda’da çekilmişti. 

Bir milyar dolara mal olacağı düşünülen dizi, Star Trek 4’ü yazan JD Payne ve Patrick McKay tarafından hazırlanıyor. Ayrıca Game of Thrones’un senaristi Bryan Cogman projeye danışmanlık yapmak için imza attı. Bunun yanında Jurassic World: Yıkılmış Krallık (Jurassic World: Fallen Kingdom) filminin yönetmeni JA Bayona da birkaç bölümün yönetmenliğini üstlenecek.

Dizideki olaylar, Orta Dünya’da İkinci Çağ sırasında geçecek ve hem sinema üçlemesinde hem de romanlarda yaşananların öncesini anlatacak. – (Ellie Harrison)

Onur Bayrakçeken / Independent Türkçe
Önceki İçerik50 Cent, Oprah Winfrey’i hedef aldı: “Siyahların peşine düşüyorsun, beyazları görmezden geliyorsun”
Sonraki İçerikMısır, ulusal mirasının peşinde: Ender bir el yazmasının Londra’da satılması engellendi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments