Yenne’den yeni tekli: “DeadNight”

Alt Rock sahnesinin yükselen isimlerinden Yenne, yeni şarkısı "DeadNight"ı dinleyiciyle buluşturdu.

0

Yenne, 12 Nisan’da heyecan verici yeni teklisi ‘DeadNight’ı piyasaya sürdü.

Bu yeni şarkı, geçmiş başarılarının bir devamı niteliğinde. Yenne, debut single’ı ‘Feed The Demon’ ile Spotify’da 1 milyonun üzerinde dinlenmeye ulaşarak büyük bir çıkış yapmıştı. 4us Records tarafından imzalanan genç yetenek, ‘Control’ ve t.A.T.u.’nun eşsiz şarkısı ‘All The Things She Said’ın benzersiz bir cover’ını müzikseverlerle buluşturarak binlerce dinlenme elde etti. 2021’de Yenne’nin takipçileriyle birlikte yarattığı ‘Take Me’ adlı şarkı, büyük bir kitle tarafından takdir edildi. Geçtiğimiz yıl, Yenne, Sabrina’nın ‘Boys’ adlı şarkısının kendi yorumunu, ‘Girls’ olarak dinleyicilerin beğenisine sundu ve bu eser 1000’den fazla çalma listesine girmeyi başardı. Ve Mayıs 2023’te, ‘The Wolves’ adlı şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayarak, yalnızca 7 gün içinde 10 bin dinlenmeye ulaştı. 15 Eylül’de ise Yenne, ‘FOREVER’ adlı single’ını müzikseverlerle buluşturdu.

Yenne, DeadNight adlı yeni şarkısıyla Alt Rock türünde yeni bir soluk getiriyor. Yenne, müzikal sınırları zorlayan, cesurca farklı türleri bir araya getiren ve geniş bir izleyici kitlesini etkilemeyi amaçlayan bir sanatçı olarak tanınıyor. Kendine özgü vokal tonu, ona özgü bir cazibeye sahip ve Fransız kökenlerinden gelen mirasının uluslararası dinleyiciler tarafından çekici bulunduğu belirtiliyor. Onun sesini ‘inanılmaz derecede çekici’ olarak tanımlıyorlar. Yenne, müzik dünyasında Metal, Rock veya Pop alanında olsun, dinleyicileri büyüleyip etkileme potansiyeline sahip çok yönlü bir sanatçı olarak öne çıkıyor. DeadNight, Yenne’nin müzikal yeteneklerinin yeni bir kanıtı ve dinleyicilere unutulmaz bir deneyim sunmaya hazır.

DEADNIGHT

Söz-MüzikYenne (Sabrina Pedroso)
Düzenleme, Mix&MasteringRed Hyena Studio
VideoAlena Darmel, Ammad Rasool, anna Tarazevich, anthony Shkraba, Barış şeref, Cottonbro, Klaus Schulz, Koolshooters, Largo Editt, Mart Production, Mikhail Nilov, Nipen, Ron Lach.
Önceki İçerikNil’in sularında kaybolan antik şehir: Thinis
Sonraki İçerikCan Aytekin’in “Geçen Program” sergisi Nilüfer Belediyesi’nde
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments