Zehra Çelenk’in öykü kitabı: “Hayatta Kalma Rehberi”

Ayşenil Şamlıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Laçin Ceylan, Tansel Öngel, Sezin Akbaşoğulları.

Köşe yazıları ve senaryolarıyla tanıdığımız Zehra Çelenk’in öykü kitabı “Hayatta Kalma Rehberi”, Everest Yayınları etiketiyle yayımlandı.

Kısa sürede ikinci baskısına ulaşan kitabın tanıtım kokteyli 4 Mayıs Cumartesi gecesi Laçin Ceylan’ın ev sahipliğinde, Bitiyatro’da yapıldı.

Değerli oyuncular Mehmet Ali Nuroğlu, Sezin Akbaşoğulları, Tansel Öngel, Ayşenil Şamlıoğlu ve Laçin Ceylan kitaptaki öykülerden parçalarla geceyi renklendirdiler. Zehra Çelenk’le söyleşi ve imzanın ardından kokteylle devam eden geceye Sezgin Tanrıkulu, Buket Uzuner, Selin Nasi, Ali Duran Topuz, Murat Sevinç, Ayşen Şahin Aksakal, Esra Yalazan, Özge Ercan, Önder Abay, Ayça Güçlüten, Onur Orhan, Funda Alp, Meriç Demiray, Selcan Özgür, Kıvanç Koçak, İnanç Koçak, Salih Bolat, Berken Döner gibi basın, siyaset, edebiyat ve TV dünyasından isimler katıldı.

Buket Uzuner, Zehra Çelenk, Selin Nasi

Aile ilişkilerinden aşka, günümüzden geleceğe uzanan bir çeşitlilikte, her gün gerçekleşen olay ve durumlara farklı bir gözle bakmanın şaşırtıcı sonuçlarını içeren öyküler, “umut hep var,” diyor.  

“Değişen, bir daha değişen, daha da değişen hayatların ve dünyaların umut veren öyküleri…” | Hayatta Kalma Rehberi

Yayın Tarihi 2019-04-30
ISBN 6051853871
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 111
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Etiketler

0 yorum “Zehra Çelenk’in öykü kitabı: “Hayatta Kalma Rehberi””

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest