30 Nisan Uluslararası Caz Günü, Karaköy’de Özel Etkinliklerle Kutlanacak

0

Karaköy’ün kalbinde caz müzik severlerin kaliteli müzik dinleyip sosyalleşebileceği Social Jazz Bar, Uluslararası Caz Günü’nü “KARAKÖY’DE HER GÜN CAZ” sloganı ile sadece bir günlüğüne değil, hafta boyunca özel etkinliklerle kutlayacak. Üstelik özel etkinlikler müzikseverlere ücretsiz olacak.

Karaköy’ün en gözde noktasında müzikseverleri buluşturan Social Jazz Bar, 30 Nisan Uluslararası Caz Günü etkinliklerini bir haftaya yayarak renkli ve eğlenceli bir kutlama yapıyor. 28 Nisan Pazar günü başlayacak olan Uluslararası Caz Günü kutlamaları, her gün birbirinden dikkat çeken etkinliklerle devam edecek.

PANEL, DİNLETİ, KONSERLER…

Social Jazz Bar “Dünya Caz Haftası” ismini verdiği etkinlikler zincirinin ilk halkası Bahçeşehir Üniversitesi Caz Akademisi’nden Prof. Dr. Alper MARAL ve Şevket AKINCI’nın paneli ile başlıyor.

28 Nisan Pazar günü saat 18:00’de başlayacak olan, “Kültür Endüstrisi ve Özgür Müzik” konulu panelin ardından izleyicileri bir de caz dinletisi bekliyor.

29 Nisan Pazartesi günü Social Jazz Bar sahnesini genç yeteneklere açıyor. Saat 21:30’de başlayacak BAUJAZZ JAM SESSION müzik severlerin kalbini fethedecek.

30 Nisan Salı günü, caz müziğin usta isimlerinden Yeşim PEKİNER ve arkadaşları Uluslararası Caz Günün de eşsiz bir konser ile sahne alacak.

“KARAKÖY’DE HER GÜN CAZ” sloganı ile caz müzik severleri buluşturacak olan Social Jazz Bar “Dünya Caz Haftası” etkinlikleri KUARTET ve BAUJAZZ işbirliği ile ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

İLETİŞİM:

Adres:
Bankalar Cad. Voyvoda Sok. No: 2/1 Bereketzade Mahallesi Karaköy-Beyoğlu

Mail: [email protected]
Telefon: 0530 382 3822

Önceki İçerikBaşak Yavuz ile “Muhip Bey” Tüm Dijital Platformlarda Yayında!
Sonraki İçerikKonu: Atölye, “Pardon Konu Neydi?” Sergisiyle Kapılarını Açıyor
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments