Arden’den yeni kitap: “Sihirli Sözler”

0

Arden Yayıncılık’tan yeni çıkan kitap, miniklere, her kapıyı açacak sihirli sözleri fısıldıyor: Günaydın… Lütfen… Teşekkür ederim… Aferin… Hoş geldin… Özür dilerim… Seni seviyorum… Sana yardım edelim…

Hayatımızı güzelleştiren bir dizi sihirli sözcük var! Bu güzel sözler, kalbimizdeki gülümseyişi karşımızdakine aktarıyor, çevremizle uyum içinde, keyifle vakit geçirmemizi kolaylaştırıyor. Hepsi öyle tatlı, öyle anlayış ve sevgi dolu ki, bizi birbirimize bağlıyor. Hadi gelin birlikte üstünden geçelim, var mısınız?

Tino “günaydın” deyince apartmana yeni taşınan Rina’yla tatlı bir sohbet başlıyor, sonra gelsin oyunlar!

Milo fırından ekmek alırken “lütfen” demeyi unutmuyor, fırıncı ona tatlılıkla gülümsüyor.

Şila, Dino’nun çizdiği resme “çok çirkin” deyip karalamak yerine bu kez “aferin” sözcüğünü tercih ediyor, dünkü gibi kimse surat asmıyor, güzel güzel oynamaya devam ediyorlar.

Emi ilk kez evlerine gelen Rino’ya sıcacık bir “hoş geldin” deyince Rino’nun bütün çekingenliği ve korkusu geçiveriyor, yüzünde güller açıyor…

Tam 8 güzel söz öğreniyoruz Sihirli Sözler’de… Bunları söylemek ve duymak 7’den 70’e herkese öyle iyi geliyor ki! Üstelik hepsi de çok basit. En küçükler bile kolayca öğrenebilir. Tabii asıl büyükler bilse çok daha iyi olur!

Sihirli Sözler, tüm kitabevlerinde ve Internet mağazalarında…

Çevirmen:Ivon Cerrahoğlu
Çizer:Laura Addari
Yayın Tarihi2020-03-13
ISBN6058032798
Baskı Sayısı1. Baskı
DilTÜRKÇE
Sayfa Sayısı88
Cilt TipiKarton Kapak
Kağıt CinsiKuşe Kağıt
Boyut19 x 23 cm
Önceki İçerikArden’den yeni kitap: “Sihirli Sözler”
Sonraki İçerikKoronafobi; virüsün fobi hali ortaya çıktı
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments