Arzulayan çoktu ama anlayan yoktu: “Blonde”

Joyce Carol Oates'un çok satan romanından uyarlanan ve Hollywood efsanesi Marilyn Monroe'nun yaşamını cesur bir şekilde ele alan "Blonde"un başrolünde Ana de Armas var.

0
Blonde. Ana de Armas as Marilyn Monroe. Cr. Netflix © 2022

Hollywood’un en ikonik karakteri Marilyn Monroe bu kez Ana de Armas ve Netflix farkı ile geliyor. Dünya prömiyerini 79. Venedik Film Festivali’nde yapacak olan Blonde, 28 Eylül’de Netflix’te.

Joyce Carol Oates’un çok satan romanından uyarlanan Blonde, Hollywood’un en unutulmaz ikonlarından olan Marilyn Monroe’nun yaşam öyküsünü cesur bir şekilde yeniden ele alıyor. Ünlü oyuncunun halkın gözündeki imajı ve özel hayatı arasındaki derinleşen ayrımı keşfe çıkan Blonde, onun Norma Jeane olarak geçirdiği çalkantılı çocukluğu, yıldızlığa yükselişini ve romantik ilişkilerini konu edinirken gerçekle kurgu arasındaki sınırı bulanıklaştırıyor.

Andrew Dominik’in yazıp yönettiği filmin başrolünü Ana de Armas üstlenirken oyuncu kadrosunda Adrien Brody, Bobby Cannavale, Xavier Samuel, Julianne Nicholson, Lily Fisher, Evan Williams, Toby Huss, David Warshofsky, Caspar Phillipson, Dan Butler, Sara Paxton ve Rebecca Wisocky yer alıyor.

Yönetmen: Andrew Dominik
Senarist: Andrew Dominik
Uyarlandığı Kitap: Joyce Carol Oates’un aynı isimli çok satan romanından uyarlandı
Yapımcılar: Brad Pitt, Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Plan B, Tracey Landon, and Scott Robertson
Yürütücü Yapımcı: Christina Oh
Oyuncu Kadrosu: Ana de Armas (Marilyn Monroe), Adrien Brody, Bobby Cannavale, Xavier Samuel, Julianne Nicholson, Lily Fisher, Evan Williams, Toby Huss, David Warshofsky, Caspar Phillipson, Dan Butler, Sara Paxton, Rebecca Wisocky

Önceki İçerikJohnny Depp’in koleksiyonu 3.6 milyon dolar kazandırdı
Sonraki İçerikAquaman 2’de “Ben Affleck” sürprizi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments