Bakırköy Antikacılar ve Sanatkârlar Çarşısı’nda sanat söyleşileri başlıyor

Dünyaca ünlü müzisyen Okay Temiz, 1 Haziran'da Bakırköy Antikacılar ve Sanatkârlar Çarşısı'nda sanatseverlerle buluşuyor.

0

Dünyaca ünlü vurmalı çalgılar ustası / ritim üstadı Okay Temiz, 1 Haziran’da Saat 17:00’da Bakırköy Antikacılar ve Sanatkârlar Çarşısı’nda keyifli bir söyleşi için sanatseverlerle buluşuyor.

Koronavirüs salgınından kısa bir süre önce çarşıyı faaliyete geçiren Bakırköylü girişimciler, yıllardır kapalı vaziyette kalan mekânı cazibe merkezi haline getirmeyi başardı. Antika, koleksiyon ürünleri ve nostalji sevenler için faaliyete geçen Bakırköy Antikacılar ve Sanatkârlar Çarşısı’nda 29 dükkan, 34 sabit tezgâh, 1 mezat salonu ve 1 kafeterya yer alıyor.

Çarşı, 1 Haziran 2023 itibarıyla da sanatı fiziksel anlamda daha çok kitleye yaymak için çeşitli sanat alanlarında üretim yapan birçok ünlü ve yeni sanatçıyla, sanatseverleri bir araya getirerek sanat söyleşileri düzenlemeye başlıyor.

Bakırköy Antikacılar ve Sanatkârlar Çarşısı’nın ilk konuğu dünyaca ünlü müzisyen Okay Temiz… Sınırlı sayıda kişinin katılacağı etkinlikte yer almak için şimdi rezervasyonunuzu yaptırın. Etkinlik, ücretsizdir.

Önceki İçerik76. Cannes Film Festivali’nin En İyi Kadın Oyuncusu: Merve Dizdar
Sonraki İçerikMelis Karaduman: “Her şarkımda başka bir Melis olmayı seviyorum.”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments