Bakırköy’de 3. kez “BAK’IN ROCK FEST” müzikseverlerle buluşacak

8-9 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve toplam iki gün sürecek festivalde, çiçeği burnunda birçok rock grubu ülkemizin en köklü rock gruplarıyla aynı sahneyi paylaşma imkânı yakalayacaklar.

Bu sene üçüncüsü düzenlenen etkinlikte festival organizatörleri, festivalin ticari hiçbir amaç ve kaygı taşımadığını, nihai amacın, rock’ın birleştirici ve benzersiz atmosferinde eskiyle yeninin kaynaşmasını sağlamak ve bunu da seri konserlerle sahne üzerinden kusursuz bir şekilde yansıtarak, seyirciye tam bir rock ziyafeti yaşatmak olduğunun önemle altını çiziyorlar.

Bakırköy Botanik Park’ta gerçekleştirilecek festivalin ilk günü olan 8 Eylül tarihinde sırayla şu gruplar sahne alacak: Rock Dj Uğur ATİS, Sonbir Band, Burak Çeviker Band, Grandfathers, Omark, Taş Mektep, Ekvator, Naz Cimilli, Tarkan Çakır, Gür Akad Band, Sabih Cangil, Kasamam, Sis.

Festivalin ikinci ve son günü olan 9 Eylül tarihinde sahne alacak gruplarsa şöyle sıralanıyor: Rock Dj Uğur ATİS, Prowler, Bartu Gülhan Band, Nautilus, Taner Öngür 4375, Altın Madalyon, Devil, Kronik, Gizem Saatci Band.

Sunuculuğunu Güven Erkin Erkal’ın yapacağı organizasyonun basın yayın ve halkla ilişkiler ayağında Murat Başer ve Uğur Atis ve Abdülkadir Elçioğlu (Aptülika) gibi isimler yer alıyor.

Türk Rock’ının unutulmaz efsaneleri Asım Can Gündüz ve Ercan Birol’un anısına düzenlenecek festivalde, Cahit Kukul, Gökhan Pekkaya, Halil Bal, Sefa Ulaştır, Serdar Çokuslu, Taner Öngür gibi yaşayan efsaneler de saygıyla anılacak.

Bakırköy Botanik Park

Etiketler

0 yorum “Bakırköy’de 3. kez “BAK’IN ROCK FEST” müzikseverlerle buluşacak”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest