Beech Love’dan yeni şarkı: “Pieces”

Kaliforniyalı on dokuz yaşında bir şarkıcı, söz yazarı ve yapımcı Beech Love, yeni teklisi "Pieces"ı müzikseverlerle paylaştı.

0

Beech Love, boyutlu bir gitar bas hattıyla ruh hâlini belirlerken, özgün ve düşünceli vokaliyle “Pieces”ı açıyor ve kendi içine dönük bir dökü yazısını paylaşıyor: “Her şeyi ateşe verdim, evet binmeye başlıyorum, mazeretlerim kuruduğunda, onları overdrive’a geçir, yüksek ve kuru bıraktım, neredeyse bir fedakarlık, bunu biliyorum, bunu biliyorum, bunu biliyorum, peki ama ne biliyorum? Ne biliyorum? Nereye gidiyorum? Nereye gidiyorum?”

Sanatçının ses evreninin genişlemesi ve “Fire & Smoke” şarkısına yapılan lirik bir selamla hızla bağlantı kuruluyor, çünkü “Pieces”, yükselen genç yıldızın öyküsünü sürdürüyor.

Beste, Beech Love’ın özünü ve ruhunu paylaşmasıyla marş benzeri bir enerji ve coşkuyla açığa çıkıyor. Elbette, “Pieces”a eşlik eden çarpıcı siyah beyaz müzik videosu, vizyon sahibi sanatçının duygularını hayata geçirişini güçlü bir şekilde yansıtıyor.

Pieces albümünün çıkışıyla ilgili konuşan Beech Love, “Her albümün bir öncekinden daha iyi olması için çabalıyorum. Her albümü becerilerimi geliştirmek ve markamı yeni zirvelere taşımak için bir fırsat olarak görüyorum.”

“Pieces benim için özellikle büyük bir adım çünkü Alternatif Rock türüne giriş yapıyorum. Aslında tüm kariyerimi dans/pop müzik yaparak geçirdikten sonra rock müzik yapmayı öğrenmek büyük bir alışma süreciydi. Bu değişimi yapabilmek için müzik yapma şeklimi tamamen değiştirmem gerekti. Yine de yeni sound’umla kendimi evimde hissediyorum ve bir alternatif rock sanatçısı olarak iz bırakmayı dört gözle bekliyorum.”

Beech Love’ın son şarkısı “Pieces”ı dijital müzik platformlarından dinleyebilirsiniz.

PIECES

Önceki İçerik“MÜZEDE SAHNE” 17-20 Ağustos tarihleri arasında SSM’de
Sonraki İçerik“Galleria Vittorio Emanuele II” vandalların hedefi oldu
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments