Benay Gözkaman’ın ikinci teklisi: “Düşlerken Yağmuru”

0

Benay Gözkaman geçtiğimiz günlerde Düşlerken Yağmuru adını verdiği ikinci teklisini bağımsız olarak dinleyici ile buluşturdu ve şarkı tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İlk teklisi Şehirler ile müzik dünyasına adım atan Benay, Düşlerken Yağmuru isimli ikinci teklisinde ”Şehirler”de olduğu gibi ”move!” grubundan Nekre Ayaş ve Erkan Çetinkaya ile çalıştı. Yeni teklinin aranje,klavye ve düzenlemelerinde Nekre Ayaş yer alırken gitarlarda ise Erkan Çetinkaya yer aldı.

Benay Gözkaman;

1995 yılında doğdu. 3,5 yaşından beri müzikle içiçe. Piyano, vurmalı çalgılar, gitar gibi pekçok farklı enstrümanın temel eğitimlerini alsa da onu en çok kendi gibi hissettiren şey şarkı söylemek. Benay Gözkaman; Müziğin doğru kullanıldığı taktirde, en etkili kendini ifade etme araçlarından biri olduğunu, ve dinleyicisine anlatmak istediği daha pek çok hikayesi olduğunu aktarıyor. Küçük yaşlardan beri kendi bestelerini yapmakta ve son zamanlarda bağımsız bir müzisyen olarak kendi bestelerini dinleyiciye sunmanın yanı sıra, yaklaşık beş yıldır da YouTube kanalında söylemekten keyif aldığı şarkıların cover videolarını yayınlıyor.

Benay Gözakman’ı Takip Edin;

Önceki İçerikSedat Girgin’in Masalsı Dünyasına Yolculuk: Abartılar Diyarı
Sonraki İçerik2020 Raven yılı oldu
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments