“Berlin” için geri sayım başladı

Netflix, heyecanla beklenen Berlin’in resmi fragmanını paylaştı.

0
BLUE MONKEYS (L to R) PEDRO ALONSO as BERLíN in episode 01 of BLUE MONKEYS. Cr. TAMARA ARRANZ/NETFLIX © 2022

La Casa de Papel üyelerinden Berlin’i merkezine alan dizi 29 Aralık’ta yayınlanacak. Pedro Alonso’nun canlandırdığı zekasıyla büyüleyen ikonik karakter, gelmiş geçmiş en sıra dışı soygunlardan birini gerçekleştiriyor.

Berlin’e yeni çetesinde elektronik mühendislik dehası Keila (Michelle Jenner), hayırsever profesör ve sırdaşı Damián (Tristán Ulloa), daima uçlarda yaşayan bir kamikaze, Cameron (Begoña Vargas), sadık dostu Roi (Julio Peña Fernández) ve çetenin aksiyon konusunda durmak bilmeyen üyesi Bruce (Joel Sánchez) eşlik ediyor. La Casa de Papel dünyasından Itziar Ituño ve Najwa Nimri ise Raquel Murillo ve Alicia Sierra olarak geri dönüyor. Dizinin oyuncu kadrosunda bu isimlerin yanı sıra Samantha SiqueirosJulien PaschalMasi Rodríguez ve Rachel Lascar da yer alıyor.

Álex Pina ve Esther Martínez Lobato’nun yaratıcısı olduğu sekiz bölümlük dizinin senaryosunu Álex PinaEsther Martínez LobatoDavid BarrocalDavid Oliva ve Lorena G. Maldonado kaleme alırken yönetmenliğini ise Albert PintóDavid Barrocal ve Geoffrey Cowper paylaşıyor.

Önceki İçerikBarış Çapkın’dan yeni şarkı: “Zehir Verir Gibi”
Sonraki İçerikBu Hafta Vizyona Giren Filmler (1 Aralık 2023)
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments