Biletinial.com’dan 2 Filme 2 Özel Gösterim

Biletinial.com, Uncharted ve Evlen Benimle filmlerinin özel gösterimiyle, sinemaseverleri buluşturdu.

0

Biletleme sektörünün teknoloji odaklı markası Biletinial’ın Uncharted ve Evlen Benimle filmleri için düzenlediği iki filme iki özel gösterim; aralarında kültür-sanat hayatından temsilcilerinin de yer aldığı sinemaseverleri bir araya getirdi.

Biletinial’ın “Vizyona Girmeden İzle” mottosuyla heyecanla filmlerin ön gösterimini gerçekleştirmesi sinema sektörüne büyük katkı sağlarken yoğun bir taleple de karşılanıyor. Uncharted filminin Akmerkez Cinemapink’te, Evlen Benimle’nin ise City’s Nişantaşı Cinewam Premium’da gerçekleştirildiği özel gösterimlerde, davetliler merakla beklenen iki filmi vizyona girmeden izleme ayrıcalığı yaşadı.

Dünyaca ünlü oyun serisinden beyaz perdeye uyarlanan Uncharted, özel gösterim ile sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Film, genç ve korkusuz Nathan Drake ile kıvrak zekalı ortağı Victor Sullivan’ın çıktıkları ilk hazine avında yaşadıkları macerayı konu ediyor. Uncharted’ın başrol oyuncuları arasında Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Ali, Tati Gabrielle yer alıyor.

Şöhret, evlilik ve sosyal medya hakkında bir aşk hikayesini konu alan Evlen Benimle filmi ise sinemaseverleri, değerlerin beğenilere ve takipçilere bağlı olduğu bir dünyada gerçekliği arayan iki farklı insanın sıra dışı macerasına ortak etti. Sinema eleştirmenlerinden tam not alan romantik komedi türündeki Evlen Benimle filminin başrollerinde ise Jennifer Lopez ve Owen Wilson yer alıyor.

biletinial.com;

biletinial.com. 2011 yılından bu yana biletme sektöründe hizmet veren bir teknoloji markasıdır. Faaliyete geçtiği tarihten itibaren yeniklikçi uygulamalar devreye alan Biletinial, teknolojik gelişmeler ışığında müşterilerini yeni etkinliklerle buluşturmakta ve eşsiz deneyimler sunmaktadır. Sürekli büyüyen ve gelişen altyapısı ile sinema, tiyatro, konser, spor ve birçok farklı özel etkinlik alanında yüzlerce etkinliğe zahmetsizce erişim olanağı veren Biletinia.com, Türkiye genelinde 75 ilde ve KKTC’de faaliyet göstermektedir. Halen 300’den fazla sinema, 2000’den fazla salon ve 220.000’den fazla koltuk kapasitesiyle  hizmet sunan Biletinial’ın iş ortakları arasında  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı birimler (Devlet Tiyatroları, Devlet Opera ve Balesi, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü konserleri, Türkiye Voleybol Federasyonu) Türkiye’nin önde gelen sinema grupları, özel tiyatrolar, şehir tiyatroları, spor kulüpleri, performans sahneleri, tema parklar ve eğlence parklarının yanı sıra eğitim, seminer gibi organizasyon gerçekleştiren kurumlar da yer almaktadır.

Önceki İçerikTürk-Yunan ortak yapımı yeni albüm: “Dialogos”
Sonraki İçerikSattas’tan Neşet Ertaş yorumu: “Yalan Dünya”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments