BTS ile dizi sözleşmesi yapan şirketin hisseleri aniden arttı

0

K-Pop grubu BTS’nin evrenini konu alacak film için grubun çalıştığı plak şirketi Big Hit Entertainment’la sözleşme imzalayan Chorokbaem Media’nın hisselerinin aniden arttığı aktarıldı.

Bahsi geçen filmin 2020’nın sonunda veya bir sonraki yılın başında yayımlanması bekleniyor. Öte yandan BTS’nin yankı uyandıran “Map of the Soul:7” isimli son albümünün önümüzdeki günlerde yayımlanması bekleniyor. Allkpop’un haberine göre uzmanlar hisselerdeki artışın nedenini albümün yakın zamanda piyasaya sürülecek olmasına bağlıyor. 

Daha önce Big Hit Entertainment’ın yaptığı tanıtımda, “Ünlü bir Kore prodüksiyon şirketiyle birlikte BTS’nin evrenini konu alan bir dizi üzerine çalışıyoruz. Hedefimiz projeyi 2020’nin sonuna doğru yayımlamak” ifadeleri yer almıştı.

Metro’nun haberine göre, Chorokbaem Media, daha önce imza attığı pek çok popüler televizyon dizisiyle biliniyor. Dizi, grubun 7 üyesinin nasıl tanıştığını da anlatacak. Grup üyelerinin çoğu ergenliklerinde tanıştığından Chorokbaem, genç aktörlere rol vererek diziyi gerçeğe mümkün olduğunca yakın tutmaya çalışıyor. 

Entertainment’ın haberine göre, Big Hit Entertainment’ın kurucusu ve CEO’su Bang Si-hyuk geçen sene gerçekleştirdiği basın toplantısında, “Hikaye anlatımı sanatçıları dahil edecek şekilde aşama aşama genişletilecek” demişti. 

BTS hayranları gelecek dizi için heyecanlanırken, grubun üyelerinin dizide yer almayacağına yönelik haberler bazı sosyal medya kullanıcılarının üzülmesine neden oldu.

Önceki İçerikGotik Müziğin Yükselen İsimleri Ash Code ve Dunkelsucht 13 Mart’ta The Wall Saloon İstanbul’da
Sonraki İçerikBorusan Müzik Evi’nde üç özel proje
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments