Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (4 Kasım 2022)

Sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli, 7 film vizyona girdi.

0

Paribu Cineverse, bu Cuma da birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmleri vizyona getiriyor. Aksiyondan komediye, dramdan animasyona, gerilimden korkuya önemli yapımların vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverlere farklı dünyaların kapılarını aralayacak. Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan, Mahalleden Arkadaşlar, Hazine, Astronot Köpekler: Tropikal Macera (Space Dogs: Tropical Adventure), Kabus Gecesi: Diriliş (Jeepers Creepers: Reborn), İlgi Manyağı (Sick of Myself) ve Kestik! (Final Cut) filmlerinin vizyona gireceği 4 Kasım Cuma gününün vizyon programına www.paribucineverse.com üzerinden takip edilebiliyor.

HEP YEK 5: BİZİM ŞEYİMİZ Mİ ALTAN

Yönetmen: Özgür Bakar
Oyuncular: İnan Ulaş Torun, Orhan Aydın, Önder Açıkbaş
Formatlar: 2D, GoldClass, Tempur
Tür: Komedi
Süre: 96 Dakika

Hep Yek serisinin beşinci filmi olan Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan,izleyicilere 96 dakikalık bir kahkaha tufanı sunuyor.Film, Ali Kapan ve adamlarının ceza evinden çıkıp intikam almaya çalışmasını anlatıyor. İntikam ateşinin enselerinde olduğu Altan ve Gürkan ise Gürkan’ın dayısı Ferruh aracılığıyla bir aşiretin koruması altına giriyorlar. İkili düşmanlarından kaçmak isterken, ülkeye kaçak yolarla giren göçmenlerden daha beter bir duruma düşüyorlar.

HEP YEK 5: BİZİM ŞEYİMİZ Mİ ALTAN

MAHALLEDEN ARKADAŞLAR

Yönetmen: Selçuk Aydemir
Oyuncular: Murat Akkoyunlu, Nurgül Yeşilçay, Alper Kul
Formatlar:
 2D, GoldClass, Premium Cinema
Tür: Komedi
Süre: 91 Dakika

Nurgül Yeşilçay, Alper Kul ve Murat Akkoyunlu’nun başrollerde olduğu, bu hafta vizyona girecek ikinci komedi filmi olan Mahalleden Arkadaşlar, mahale reisi olan İsmet’in çetesine girmek isteyen Selçuk’un hikayesini anlatıyor. İsmet’i kendine idol olarak gören Selçuk, onun çetesine girmek isterken, iki arkadaşı ile çete kurup mahallenin altına üstüne getiriyor.

MAHALLEDEN ARKADAŞLAR

HAZİNE

Yönetmen: Canbert Yerguz
Oyuncular: Aslıhan Gürbüz, Şükran Ovalı, Boran Kuzum, Serkan Keskin, Çağlar Çorumlu
Formatlar: 2D, GoldClass, ScreenX, Starium
Tür: Macera
Süre: 108 Dakika

Çağlar Çorumlu’nun başrol olduğu BKM yapımı bir yerli komedi olan Hazine, annesini defnetmek için yıllar sonra doğup büyüdüğü kasabasına dönen devlet memuru Mesut’un hikayesini anlatıyor. Mesut annesine karşı son görevini yerine getirirken, kardeşi Musa gizli bir definenin peşine düşüyor.Kardeşi Musa yüzünden katıldığı define kazısı sırasında yaşanan olaylar, Mesut’ukara komik bir maceranın ortasında bırakıyor.

HAZİNE

ASTRONOT KÖPEKLER: TROPİKAL MACERA / SPACE DOGS: TROPICAL ADVENTURE

Yönetmen: Inna Evlannikova
Formatlar: 2D, Dublajlı, Premium Cinema
Tür: Animasyon
Süre: 80 Dakika

Rus yapımı bir animasyon filmi olan Astronot Köpekler: Tropikal Macera (Space Dogs: Tropical Adventure), astronot köpekler olan Belka ve Strelka’nın hikayesini konu ediniyor. İkili uzayda bir keşif görevindeyken, dünyadan gelen acil durum mesajı üzerine yeryüzünü kurtarmaya çalışıyorlar. Mike Disa’nın senaryosunu yazdığı film, izleyicileri 80 dakikalık harika bir maceranın ortasına atıyor.

ASTRONOT KÖPEKLER: TROPİKAL MACERA / SPACE DOGS: TROPICAL ADVENTURE

KABUS GECESİ: DİRİLİŞ / JEEPERS CREEPERS: REBORN

Yönetmen: Timo Vuorensola
Oyuncular: Jarreau Benjamin, Imran Adams, Sydney Craven
Formatlar: 2D, Dublajlı, Altyazılı
Tür: Korku
Süre: 80 Dakika

Yönetmenliğini Timo Vuorensola’nın yaptığı yabancı korku filmi Kabus Gecesi: Diriliş (Jeepers Creepers: Reborn), her yıl düzenli olarak yapılan korku festivaline katılan Chase ve sevgilisi Laine’nın hikayesini anlatıyor. Laine,etkinlik sırasında açıklanamayan hayaller görmeye ve rahatsız edici sanrılar yaşamaya başlarken, doğaüstü bir şeyin diğer dünyadan çağrıldığını ve olayların merkezinde ise kendisinin olduğunu anlıyor.

KABUS GECESİ: DİRİLİŞ / JEEPERS CREEPERS: REBORN

İLGİ MANYAĞI / SICK OF MYSELF

Yönetmen: Kristoffer Borgli
Oyuncular: Bjørnar Bruun, Francesca Brænne, Elisabeth Bech Aschehoug
Formatlar: 2D, Altyazılı
Tür: Komedi
Süre: 95 Dakika

Kristoffer Borgli’nin yönetmenliğini yaptığı komedi filmi İlgi Manyağı (Sick of Myself), sanatçı sevgilisi Thomas’ın kariyerinde bir anda başarıyı yakalaması sonrası gelişen Signe’nın hikayesini anlatıyor. Signe, kendisinin üzerinden çekilen sahne ışıklarına yeniden kavuşmak için bilerek kendini sürekli hasta ediyor.

İLGİ MANYAĞI / SICK OF MYSELF

KESTİK! / FINAL CUT

Yönetmen: Michel Hazanavicius
Oyuncular: Benerice Bejo, Grégory Gadebois, Romain Duris
Formatlar: 2D, Altyazılı
Tür: Korku
Süre: 110 Dakika

Yönetmen koltuğunda Michel Hazanavicius’un oturduğu Kestik! (Final Cut), kült Japon filmi One Cut of the Dead’in yeniden yapımı olan düşük bütçeli bir korku filmi çekimi sırasında seti gerçek zombilerin basmasını konu alıyor. Asla taviz vermeyen huysuz yönetmense ise kısıtlı parayı ve zamanı harcamamak için asla ve asla çekimleri durdurmuyor.

KESTİK! / FINAL CUT

Önceki İçerikBarış Çapkın’ın akustik kayıtları, “Bulutlar Arası Yolculuk”a çıkarıyor
Sonraki İçerikBurcu Seçmeer, öykülerini sahneye taşıyor: “Fısıltı & Önemli Bir Gün”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments