Dünyanın Son Nefesi: Breathe

Büyük savaş sonrası dünyasında soluk soluğa bir mücadele "Breathe" filminin ilk fragmanı yayınlandı.

0

Jennifer Hudson ve Milla Jovovich‘in başrollerini paylaştığı, Stefon Bristol imzalı aksiyon gerilim filmi “Breathe” için heyecan verici bir fragman yayınlandı.

Geleceğe dair korkunç bir senaryo, büyük perdede hayat buluyor: Dünya’nın havasının güvenli olmadığı bir çağda, insanlar son nefeslerini alabilmek için birbirleriyle mücadele ediyorlar.

Film, hayatta kalan az sayıdaki insanın son oksijen depolarını aradığı bir dünyada geçiyor. Hikaye, Maya (Jennifer Hudson) ve kızı Zora’nın (Quvenzhané Wallis) çırpınışlarıyla başlıyor; Maya’nın dahi mucit eşi Darius (Common) uzun bir yolculuğa çıkar ve sığınağı terk eder. Ancak, beklenmedik bir şekilde, bir grup hayatta kalanla karşılaşırlar ve tehlikenin kapılarını açar.

Milla Jovovich’in canlandırdığı Tess karakteri, umutsuz bir çırpınışın simgesi gibi görünüyor. Darius’un oksijen jeneratörünü kopyalamak için sığınağa giren Tess, kurtuluş için bir umut ışığı gibi parlasa da, gerçek niyeti belirsizdir. Bu noktada, film seyircileri gerilim dolu bir yolculuğa davet ediyor.

Fragman, filmin yoğun aksiyon sahnelerine de bir göz atma fırsatı sunuyor. Maya ve Zora, hayatta kalanlarla dolu çorak arazide tehlike dolu bir yolculuğa çıkarken, izleyicileri nefeslerini tutmaya davet ediyor.

Jennifer Hudson ve Milla Jovovich’in yanı sıra, Sam Worthington ve Raúl Castillo gibi tanınmış isimlerin de rol aldığı “Breathe”, 26 Nisan’da dijital platformlarda izleyiciyle buluşacak.

“Breathe”, izleyicilere soluksuz bir aksiyon gerilim deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Geleceğin karanlık ve nefes kesici dünyasında, hayatta kalmak için verilen mücadele, seyircileri ekrana kilitleyecek.

Önceki İçerikTess Anderson’dan yeni single: “Gaslight”
Sonraki İçerikDevrim Erbil’in 60. sanat yılı: “Inspirations”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments