Duygu Çevik’ten yeni single: “Gece Güneşi”

Duygu Çevik'in dördüncü single çalışmaı "Gece Güneşi" Avrupa Müzik'ten çıktı.

0

Müzik sektöründeki kariyeri ve geçmişiyle özellikle de müzisyen camiasının yakından tanıdığı bir isim Duygu Çevik, dördüncü single çalışması Gece Güneşi’ni Avrupa Müzik etiketiyle piyasaya çıkartıyor.

Pop, Neo Pop, Nu Funk, Synth Pop janralarına göndermeleriyle dikkat çeken Gece Güneşi; sözleriyle de metropol kültürünün boğuculuğuna, büyük şehir hayatının kimi zaman dayanılması zor kalabalığına, şehrin fiziksel ve manevi gürültülerinden kaçıp sakin, dinginlik, yalınlık arama konularına dokunuyor.

Eserin söz ve müziği Duygu Çevik’e ait. Aranje ve miks Samuray Gökçe imzasını taşıyor. Mastering aşamasında Noiseist Records’dan Çağan Tunalı’yı görmek mümkün.

Gece Güneşi’nin klip aşaması ise şarkının genel hikayesine uygun farklı bir çok ortamda çekildi. Yönetmen koltuğunda oturan Ercan Mercankaya’nın direktörlüğündeki videoya şehir merkezinde bir tünel, inşa halindeki bir AVM’nin terası, beton bloklara komşu kalmış spor sahaları, gökdelen ve rezidansların aralarına serpiştirilmiş parklar, doğal bir fon oluşturdu.

Duygu Çevik’in dördüncü single çalışması Gece Güneşi, 19 Ağustos 2022 itibarıyla Avrupa Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda.

GECE GÜNEŞİ

Önceki İçerikGüneş Özgeç’ten “Gezdir Beni”
Sonraki İçerikUnutulan “Moda İskelesi” yıllar sonra kapılarını açtı
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments