Egemen Erdoğan’dan yeni single çalışması: “Kötülüğün Mevsimi”

Egemen Erdoğan ve Nedime Girişken'in birlikte söyledikleri yeni şarkıları “Kötülüğün Mevsimi” müzikseverlerle buluştu.

0

Egemen Erdoğan yeni şarkısı “Kötülüğün Mevsimi”ni yine OnAir Sahne etiketiyle yayımladı. Şarkıya Nedime Girişken de eşlik ediyor.

Egemen Erdoğan şarkıya pandemi sürecinin başında başlamış. Pandemi sürecine eşlik eden ve üzerine söz hakkı olamadığımız bir sürü başka felaket ve sosyal olaylar yaşanırken de şarkıyı kaydetmiş.

Egemen Erdoğan 15 yılı aşkın bir zamandan bu yana yayımladığı şarkılarına bir yenisini daha eklerken, “Kötülüğün Mevsimi” şarkıya eşlik eden Nedime Girişken’in yayımlanan ilk şarkısı.
Uzun yıllardır sahnede olan ve sahnesiyle sevilip, tanınan Nedime Girişken, yıllar önce birlikte de çalıştığı ve yıllardır dostluğu devam eden Egemen Erdoğan’ı bu duygusal şarkıda yalnız bırakmayarak kendisine eşlik etti.

Şarkıyla ilgili Egemen Erdoğan şu açıklamayı yapıyor: “Şarkım, bir an önce bitmesini istediğimiz, şahit olduğumuza üzüldüğümüz zamanların küçük bir tanımı sadece.”
Şarkının söz müzik ve kayıtları Egemen Erdoğan’a ait.

Egemen Erdoğan ve Nedime Girişken’in birlikte yorumladığı “Kötülüğün Mevsimi”ni tüm dijital platformlardan dinleyebilirsiniz.

KÖTÜLÜĞÜN MEVSİMİ

Önceki İçerikMatrix 4 Fragmanının Beyaz Tavşanı: Jefferson Airplane’den White Rabbit
Sonraki İçerikBarış Çapkın’dan “Ağladım İçime”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments