Elif Turan “İyi Değilim” ile geri döndü

Elif Turan'dan 7 yıl sonra ilk tekli "İyi Değilim" video klibiyle beraber yayında.

0

Uzun yıllardır sahnede aralıksız performansını sergileyen Elif Turan, 7 yılı aşkın bir sürenin ardından  yepyeni bir tekli yayımladı. Dmc etiketiyle tüm dijital platformlarda klibiyle beraber yayına açılacak şarkının adı: ‘İyi Değilim

Sözü müziği Elif Turan’a ait İyi Değilim’in prodüktörlüğünü ve düzenlemesini ünlü müzik adamı İskender Paydaş yaptı. Hareketli ve enerji yüklü şarkılarıyla dinleyicinin hafızasında yer eden Elif Turan, bu sefer bir balad tarzı şarkıyla geri döndü. Müzisyenliğin yanı sıra ne kadar güçlü ve iyi bir vokal olduğunu da gözler önüne serdiği ‘İyi Değilim’ Turan’ın 2024 yılı planında yer alan yeni şarkılarının ilk müjdecisi.

Artık ticari kaygıları bir kenara bırakır salt müzik üretmeye tüm vaktini harcadığını açıklayan Turan, eskisinde daha cesur, kararlı, ne istediğini bilen, dağları, dalgaları açmış bir halim var diyor.

Şaşırtan ve baş döndürücü bir video klip

Bodrum’da boş bir depoda çekilen video klip, izleyene sonsuzluk hissiyatı veriyor. Elif Turan’ın şarkı söylediği görüntülerden oluşan video klipte sanatçı sanki havada asılı duruyor. Son derece minimalist ve sade çekilen video klibin yönetmen koltuğunda Mert Erçin oturuyor.

Klip son derece etkileyici görüntüsü ile izleyeni sonrasında ne olacak güdüsünden dolayı şaşırtıyor sadeliğinden dolayı da adet baş döndürüyor.

İYİ DEĞİLİM

Önceki İçerikKafka’nın altı öyküsü bir arada: “Ceza Kolonisinde”
Sonraki İçerikApocalyptica’dan yeni şarkı: “What We’re Up Against”
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments