Erdem Genç’ten “Motivasyon” albümü

0

2005’ten beri şirketlere motivasyon çalışmaları yapan Erdem Genç’in ilk albümü “Motivasyon” çıktı. Lise yıllarından beri müzikle uğraşan Genç, rock solistliği yanında perküsyon da çalıyor.

Yedi parçalık albüm elektronik öğeler barındıran rock türünde. Türü itibariyle Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan albümdeki “Motivasyon” dışındaki şarkılarsa şöyle: “Engel Olma”, “Bedeni Mahvet”, “Benim İçin Sen Ağlama”, “Sandığın Aşk”, “Kim Ne Derse Desin”.

İlk klibini albümle aynı adı taşıyan “Motivasyon” şarkısına çeken genç sanatçının albümünde bu şarkının “Motivation” adlı İngilizce versiyonu da bulunuyor.

Klip: Yerli Hızlı ve Öfkeli

Motivasyon şarkısının klibinin performans bölümleri Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekildi. İstanbulpark’ta Silver Cup liginde yer alan, Tosfed lisanslı yarış pilotu Erdem Genç müzik ve otomobil sporları tutkuları bu klipte birleştirdi.

Birbirinden güçlü iki spor arabayla yapılan araba yarışları çekimi ise üçüncü köprü yolunda, üç kamera ve bir insansız hava aracı (drone) ile yapıldı.

Klipte çalışanlarına zulüm eden kötü patron Teoman’a, Erdem meydan okuyor ve hesaplaşmalarını bir araba yarışıyla yapıyorlar. Mağdur kızın başlattığı yarış sürpriz sonla bitiyor.

Barcelona ve Boks Klipleri Yolda

Sürpriz iki şarkının klipleri de tamamlanmak üzere. Biri Barcelona’da, diğeri bir boks stüdyosunda tamamlanan kliplerin post prodüksiyon işlemleri bitirildikten sonra önümüzdeki aylarda yayınlanacak.

Erdem Genç Hakkında:

YTÜ Makine Mühendisliği mezunu olan Erdem Genç, Boğaziçi Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi ve Özyeğin Üniversitesi’nde MBA eğitimi aldı. Şan eğitimini ise Pentagram grubu vokalisti Murat İlkan ve İTÜ konservatuarından soprano Günay Acar ile tamamladı.

Lise yıllarından beri müzik gruplarında yer alan Genç’in 2003’te Dreams Have No Limits (Düşlerin Sınırı Yoktur) adlı bir de demo/EP kaydı bulunuyor. Erdem, Varillaz ve Ritmbox gruplarıyla perküsyon çalıp ritim atölyeleri düzenliyor. Ayrıca kişisel gelişim ve edebiyat alanlarında yayınlanmış dört kitabı bulunuyor. Bunun dışında Türkiye’nin En Başarılı Genci, Yılın Genç Girişimcisi gibi ödüllerin de sahibi.

Erdem Genç’i Takip Edin;
    

Önceki İçerikFilm İzleyenlerin Beyninde Neler Olur?
Sonraki İçerikBasılı Kitap ve Süreli Yayınlarda KDV’yi Sıfırlayan Kanun Teklifi Kabul Edildi
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments